Matt Prokop

Matthew Ray Prokop

7,3
365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Prokop

Nie ma on przypadkiem polskich korzeni? Jego nazwisko jest dosyć wymowne. Aktorstwa nie oceniam :P

Violet

Wątpię... nigdzie o tym nie piszą.

<za krótki>
<za krótki>

Violet

on chyba nie miec polske korzeniA

koorchacheck

Tez mi sie tak wydaje ze ma Polskie korzenie. Ale fryz to ma głupi

Violet

Ma chyba rosyjskie korzenia :)

Violet

A może to jakiś krewny Marcina Prokopa co? hehe ;p

123Kasia_123

ale suchar

zuzantus96

Nie wiem czy wiesz ale napisałam to w formie żartu...
Ale dla takich ludzi jak ty (tzw. PRYMITYWNYCH) to za duży wysiłek by zrozumieć co to znaczy "ŻART".

123Kasia_123

Nie wiem czy wiesz ale suchar to też żart
Ale dla takich ludzi jak ty (tzw. PRYMITYWNYCH) to za duży wysiłek by zrozumieć co to znaczy "SUCHAR"
wyraz bliskoznaczny tak dla jasności ..

zuzantus96

Z tego co ja wiem to "suchar" znaczy "Brak mi słów" lub "Bez komentarza"
Jeśli się myliłam to przepraszam ;)

użytkownik usunięty
123Kasia_123

Kasiu, suchar to też żart, tyle że nie śmieszny :) Czyli ,,brak mi słów" ma podobne znaczenie, ale nie dokładnie to samo. Ale nie przejmuj się, wiele osób lubi suchary - np. ja :D

To fajnie ;)

123Kasia_123

Za niski na krewnego Prokopa xD

Violet

Prokop to nazwisko czeskie.

Violet

Matt Prokop is an American actor.

Matt’s paternal grandfather was of Czech (Bohemian) descent. Matt’s paternal grandmother was of half Anglo and half Czech (Moravian) descent. Matt’s mother is of English, as well as some German, descent.

Matt’s paternal grandfather was Jerry Godfrey Prokop (the son of Godfrey Prokop and Francis Opela). Godfrey Prokop was born in Bohemia (later Czechokoslovakia), while Francis Opela’s parents immigrated from Bohemia (Czechokoslovakia).

Matt’s paternal grandmother was Linda Carol Griffith (the daughter of Paul Warren Griffith and Agnes Lucille Bezdek). It is likely that Paul was of British Isles descent, but this is not clear. Agnes’s parents were Moravian (Czech).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones