Matt SmithXI

Matthew Robert Smith

8,3
18 742 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Smith

http://www.bbc.co.uk/blogs/doctorwho/articles/Matt-Smith-to-leave-Doctor-Who

Amadis

Dokładnie to chciałam teraz napisać . A ja już się do niego przyzwyczaiłam !! . Kolejny Doctor odchodzi i kolejne złamane serce ... Mam nadzieje że serial będzie emitowany dalej .

ewa0206

Będzie, tylko jeszcze nie wiedzą kogo wezmą na dwunastym. W Boże Narodzenie ma umrzeć podobnież... ;/
Ciekawe kogo wybiorą ^^

Rijuk97

swoją drogą, Moffat chyba nie jest człowiekiem, skoro chce złamać te miliony serc na świecie w Boże Narodzenie akurat

Amadis

Moffat nie jest winny tego że Matt rezygnuje z roli Doctora... A on umiera w odcinku specjalnym w grudniu, bo od początku 2014 roku musi wyjechać na plan zdjęciowy do nowego filmu, więc zbytnio nie mają zbytnio czasu żeby uśmiercić go w 8 sezonie.. ;/

Rijuk97

wiem, że nie jest tu "winny" Moffat, ale znając jego styl pewnie będzie morze łez do wylania w christmas special ;( a decyzję Matta też trochę rozumiem, niech jego kariera się rozwija...

Amadis

i dobrze bo jest brzydki

lesiu234

Spójrz w lustro...

Rijuk97

zobaczyłem przystojniaka

lesiu234

to wyproś go i spójrz jeszcze raz...

Rijuk97

widzę, że uczęszczałaś do szkoły sucharów Karola Strasburgera

lesiu234

A ciebie z niej wywalili :)

Rijuk97

On grał pieśniarza struna :), tego mózgowca co śpiewa z móżdżkiem w ręku.

Amadis

Oprócz Davida, Matt był, jest i będzie znakomitym Doctorem.

nagorna

Ja na odcinku regeneracji który odkładałam jak mogłam płakałam ..., a nie mam takiego zwyczaju
podpisujcie
http://www.petycjeonline.com/do_bbc_w_sprawie_jedenastego

eurydyka77

W sumie w nowych Doctor who we wszystkich sezonach było tylko 3 doktorów, czas w sumie na nowego ja bym dla zwały wybrał Rowana Atkinsona chociaż ten pewnie by się nie zgodził :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones