Matt SmithXI

Matthew Robert Smith

8,3
18 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Smith
agatha103

DRUGA!!! Zarombisty jest jako Daemon <3

agatha103

Trzecia i przy okazji w ogóle jest hot!

agatha103

Zdecydowanie prawda!

agatha103

Fajny jest

agatha103

ehhhh no jest :)

agatha103

Tak ❤️

wera43

Zgadzam się <3

wera43

O Tak

agatha103

Jest totalnie hot <3

FransBagin

Grzeszycie dziewuchy .. 30 zdrowasiek na pokutę z rana

agatha103

Jestem facetem, a sam uważam, że jest niesamowicie HOT. Może nie tak jak płeć piękna, ale zwyczajnie niesamowicie imponuje mi jego charyzma, mowa ciała i tembr głosu.
Brak zbędnych ruchów, wszystko stonowane, nawet gdy jego zachowania są eksplozywne ma się wrażenie, że są doskonale kontrolowane i zaplanowane. Do tego jest nieprzewidywalny, chaotyczny i nikt nie ma nad nim kontroli, nawet jego brat, król.

Totalna miazga, rzadko zdarza się, żeby taki wielowymiarowy "złodupiec" był po stronie protagonistki.

((PONIŻEJ MINIMALNE SPOILERY, KTÓRE BEZ KONTEKSTU NIE POWINNY POPSUĆ ZABAWY))


Jak się małolaty rzucały sobie do gardeł podczas wieczerzy, Daemon powiedział tylko "Wait!... wait..." młokosy stanęły, a jak popatrzył na Aemonda to jednookiemu od razu zmiękła rurka.

Lub bliźniacze sceny na smoczej skale, obie w jego wykonaniu przewijałem kilkukrotnie.

Życzyłbym sobie raz, że więcej takich postaci w kinematografii ogólnie, a dwa, że tak świetnie zagranych.
Mógłbym go oglądać w kółko.

Brakuje mi tylko dosadnego pokazania jego "dobrej" strony, ale to już wina showrunnerów (jak chociażby scena, w której nie przytulił swoich córek, wiadomo kiedy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones