Matthew McConaughey

Matthew David McConaughey

8,7
93 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew McConaughey

Do zeszłego roku miał na swoim koncie zaledwie kilka dobrych ról, które można było policzyć na palcach jednej ręki (czas zabijania, kontakt i to chyba tyle?), grał głównie umięśnionych maczo w komediach romantycznych, co nie pozwoliło mu się wybić ponad przeciętność.

Tymczasem w 2013 zanotował 2 świetne role, w Uciekinierze i Wilku z Wall Street, w którym za swój 5 minutowy epizod zasłużył na Oscara. Ten rok również zaczął kapitalnie. Rola w seiralu True Detective genialna, wybitna, pochłaniająca uwagę widza od początku do końca. Sam serial można uznać za jeden z lepszych serialów kryminalnych ostatnich lat, mimo dopiero 2 odcinków. Następnie rola w Dallas Buyers Club, którego nie oglądałem, ale jest dzięki niej ponoć najpoważniejszym kandydatem do Oscara za rolę pierwszoplanową. No i końcówka 2014 to występ w Interstellar Nolana, który zapowiada się wyśmienicie, między innymi dzięki doskonalej formie Matthew.

Oby tak dalej!

Ajlajkgudmuwis

zgadzam ten facet jeszcze nas zaskoczy zobaczycie :)

Ajlajkgudmuwis

ale czy nie uważacie, że w WIlku wygląda jakoś dziwnie szczupło? czy nie jest chory na coś??

ana_ax

No owszem, jeszcze wracał do formy po schudnięciu 20 kg do Dallas Buyers Club. Ale w "Detektywie" możemy go już oglądać w kondycji zbliżonej do lat świetności.

Ajlajkgudmuwis

Zdecydowanie ten rok należy do niego. Zostało tylko trzymać kciuki na Oscara.

Ajlajkgudmuwis

Aktorem dobrym byl zawsze tylko gowniane scenariusze wybieral, albo ma ch*jowego agenta ktory nie potrafi dobrze znalezc.

Mr_Krytyk

No właśnie, chyba musi zmienić agenta bo co trafiam na film z nim to albo gra cwanego playboya albo innego chłopca z żurnala:P
natomiast rola w Dallas Buyers Club- naprawdę chapeau bas!

Marcyy

ale już rola w Magic Mike pokazała jego zupełnie inne oblicze. Wprawdzie 'nie oglądałam jeszcze Witaj w Klubie, ale zaczęłam oglądać Detektywa i ta rola mnie pochłonęła. Facet ma teraz swój wielki moment i dopiero pokazuje po 20 latach swój talent aktorski

Ajlajkgudmuwis

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jeżeli nie widziałeś "Dallas Buyers Club" to ja Ci ten film baaaardzo polecam.

sylwia_92_3

Już nadrobione, film genialny 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones