Matthew Rauch

7,8
941 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Rauch

W serialu Banshee za każdym razem gdy go widzę przychodzi mi na myśl Clak Kent - okulary,
fryzura, i barczystość ubrana w dopasowany garnitur. Zapewne, w którymś odcinku, okaże się
kimś w jakimś sensie wyjątkowym.

redven

Z pewnością jest wysoce wykwalifikowanym człowiekiem do zadań specjalnych, być może ex-komandos lub po prostu bardzo utalentowany morderca.

Machine85

Tak, gra bardzo ciekawą postać, niezwykle tajemniczą. Ciekawe, czy zostanie wyjaśnione kim jest.

redven

Uderzające podobieństwo do Smitters'a z Simpsonów:)
http://2.bp.blogspot.com/_8Eb-VPuLmRU/TTAswMPLoiI/AAAAAAAAAPo/OMoGf9opGjI/s1600/ burns_smithers.jpg

Jimu

You, Sir, made my day ;D

redven

Zgadzam się i uważam ze on jest najlepszy z wszystkich aktorów w tym serialu najlepiej gra

redven

ta, clark kent, też ma specjalną moc, włącza mu się po zdjęciu okularów.. berseker ultrakiller +50 do krwawego wiru :) ogarnęli go niesamowicie, ma miejsce w moim top 5 najgorszych świrniętych badassów kina

Dehzz

Kto jest jeszcze na liscie ?

RAm0N

tak palnąłem "top 5" by nie powiedzieć nr 1 - a potem się tłumaczyć gdyby ktoś "lepszy" mi się przypomniał ;) Na pewno są to postaci z pogranicza mentalności Kevina Spaceya z Seven i dzikości Vaasa z Far Craya 3 ( mimo, że to nie film ). Ty masz kogoś ?

Dehzz

Też piątkę jak nic bym wymyślił ale za duża burza mózgów by się musiała włączyć :D Na myśl przychodzi Mi od razu 1 koleś , Oswald Cobblepot w serialu Gotham ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones