Matthew SettleI

Jeffrey Matthew Settle

7,8
2 915 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Settle

Był świetny w "Kompanii braci", doskonale zagrał Speirs'a.

Veda12

Tak, rzeczywiście był świetny. Szczególnie w 7 odcinku gdy zastąpił Dike'a na stanowisu dowódcy kompanii. Ten jego rajd tuż pod nosami Niemców. No i to ,,chcecie zpalić?'. Wymiata.

LMNO

Ta akcja w 7. odcinku była niesamowita, a to "chcecie zapalić?" jest super, no i te miny żołnierzy.
Pozdro

Veda12

Fakt, gościu zagrał najwyrazistszą rolę spośród całego tabunu aktorów przewijających się na ekranie. W ogóle cała seria "Kompani braci" była bardzo dobra i oglądałem już wszystkie odcinki co najmniej po 2-3 razy, co jak na mnie, nie-fana seriali, jest osiągnięciem przez duże "o";)

Veda12

Ja tez uważam że jest świetnym aktorem a jego rola w Kompani była popisowa poza tym jest bardzo przystojny szkoda że nie pojawia się w jakiś większych produkcjach na prawdę ma talent.

emajeczka

No ten rajd w 7 odcinku kapitalny ale ja szczegolnie pamietam scene z 10 odcinka jak mowil do zolnierza z kompani (nie pamietam jakiej) gdzie bron ? a ten jaka bron ? I jak mu przywalil z broni i mowi: "zwracasz sie do porucznika (jego wzrok) (...) zabierzcie te gowno na posterunek" kapitalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones