Matthias Hues

7,0
716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Hues

za dzieciaka pełno filmów z nim oglądałem i to całkiem przypadkiem wszędzie było go
pełno

janosik_filmaniak

Ja jak za małolata wchodziłem do wypożyczalni kaset i widziałem na okładce jego ryj to brałem w ciemno ;) bardzo lubię gościa.

Lizmak

dobry koleś,chciał bym mieć taki wygląd

janosik_filmaniak

siłka, odpowiednia dieta (a z czasem jakieś sterydy) + kilka lat stażu i jest to możliwe:)

Lizmak

sterydy nie ma co później wódki by nie było się można napić:), a już tak całkiem poważnie chciał bym mieć jego warunki fizyczne,ostatnio włączyłem urywek filmu Ostry Poker W Małym Tokio a dokładnie tą scenę z , Dolphem i Tiią Carrare,.....Dolph też kawał byka w latach 90-tych,oni podobne warunki mieli z Matthiasem Huess

janosik_filmaniak

Tak, ale serio pisałem z tą dietą i treningiem ;) Każdy z nas ma jakiś limit genetyczny, oni też. W pewnym okresie swojego życia musieli sięgnąć po koks żeby takie wymiary osiągnąć, bo na samym jedzeniu się tego nie zrobi :P

Lundgrena bardzo lubię, Ostry poker, o którym wspomniałeś uważam za jego najlepszy film :D Bykiem był solidnym w latach 90 tych, ale jednak Hues jeszcze większa bestia, jeżeli chodzi o wymiary ;) Do tego szybszy i reprezentujacy bardziej inwazyjny styl od karate (lundgren), czyli kickboxing.

Lizmak

a co sądzisz o JCVD, też dobrze wyglądał w latach 90-tych,ja gdzieś kiedyś wyczytałem że o się nie lubił z Dolphem, i nawet kiedyś widziałem filmik na yotube ,Było rozdawanie nagród w Cannses i JCVD podszedł do Dolpha jakaś wymiana poglądów i Dolph odepchnął JCVD podobno to było ustawione, sam nie wiem . musiał byś sam zobaczyć ten filmik i ocenić

janosik_filmaniak

To było ustawione. Jean i Dolph prywatnie się lubią i grali razem w kilku filmach - US, US3, US4, Expendables 2. Van Damme nawet wspominał o tej sytuacji. Chodziło o lepszą promocję Uniwersalnego Żołnierza i poniekąd się to udało ;)

Lizmak

Naprawdę realnie to wyglądało,no ale to są aktorzy i oni umieli zrobić to tak że by realnie to wyglądało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones