Matthias Hues

7,0
716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Hues

Czy on kiedykolwiek zagrał rolę pozytywną???
W filmach które z nim oglądałem zawsze był czarnym charakterem.
Jedynie w filmie "Boogeyman 4: Klub wampirów" wogóle nie znalazłem sceny z udziałem
Huesa.

cyborg.vandamme

Jestem teraz świeżo po obejrzeniu filmu "Hooligans 2 - Do Ostatniej Krwi" z 2009 roku, Hues gra tu pozytywną postać, jednak bardzo mała rola, nie wypowiada ani jednego słowa.

cyborg.vandamme

Raczej grywa tych złych ale pasuje do takich ról :) , mogli by go dolepić do Niezniszczalnych 2 jak powstaną hehe

jones1_2

Zgadzam się.
O wiele bardziej wolałbym Huesa niż np. Travoltę w Niezniszczalnych 2.

cyborg.vandamme

szkoda że nie Cezarego Żaka ;)

cyborg.vandamme

Pamiętam film z nim i Brianem Brownem o gladiatorach chyba. Tam był głównym pozytywnym bohaterem wraz z Brownem

ElDuderino

Zgadza się chodzi o film "Wiek zdrady" z 1993 roku.

użytkownik usunięty
cyborg.vandamme

Był taki film, gdzie akcja toczy się w starożytnym Rzymie, tam gra dobrego :)

cyborg.vandamme

Widać producenci chętniej widzą go jako czarny charakter, ale Hues nieraz pokazał, że coś tam wie o rzemiośle aktorskim, więc zdarzało mu się zagrać i pozytywne postacie, np. "Wiek zdrady" czy "Cyber-strefa". Grał tam całkiem duże role, szczególnie w tym drugim, gdzie po Marcu Singerze był drugą najważniejszą postacią w filmie.

cyborg.vandamme

Nie pamiętam tytułu ale grał kiedyś gladiatora który był ochraniarzem senatora w Rzymie czy coś w tym stylu. To była rola pozytywna.

cyborg.vandamme

Kiedys w wywiadzie wyznal, ze tak naprawde jest cichym, niesmialym i milym czlowiekiem. Gdyby ktos mu dal szanse zagrania roli, w ktorej moglby spelnic sie aktorsko, uszczesliwilby go na cale zycie. Tylko (cyt) kogo mooglbym zagrac z moja aparycja? Chyba tylko Frankensteina, ale po kreacji De Niro nie odwazylbym sie podjac tej roli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones