Matthias Hues

7,0
716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Hues

pod jego nazwiskiem , pamietam dobrze tego aktora z filmów karate , jak bylem maly i wchodzily do polski vieda i odtwarzacze to sie ogladalo filmy karate na kasetach VHS , pamietam kilka filmów z jego udzialem takie filmy jak czarny pas lub Łowca nagród byly jak na tamte czasy poczatek lat 90-tych naprawde fajne , teraz tez sa fajne , aktor bardzo charakterystyczny dlugie wslosy blond , wysoki , dobrze zbudowany , ocena 8/10

Mathias

Tak też się oglądało te filmy z wypożyczalni - teraz to tylko divix i divix (ale za darmo chociaż :-)

Mathias

Moge to samo powiedzieć że filmy karate cały czas się fajnie oglądało z tym aktorem jak i z innymi. kiedyś filmy się wypożyczało cały czas, jak się miało video albo odtwarzacz.Teraz zabardzo się niekce tak jak kiedyś. Po pierwsze za daleko,a po drugie może troche za drogo.

Mathias

Ja tam jego znam raczej tylko z "Łowcy nagród" z Lorenzo Lamasem gdzie Matthias grał złego typka. Ale pamiętam, że widziałem jeszcze jakiś film, też taki na wideo co Matthias Hues grał w roli głównej - biegał z pistoletem etc. tytułu nie pamiętam.

Axel

Jak pamiętasz początek lat 90 to pewnie masz wiecej niz 15 lat. Jesli tak to chyba do szkoły nie chodziłeś.

Motorcycle_Boy

W koncu caly czas ogladal filmy na wideo ;]

allinone666

No, właśnie "Mati" to jeszcze żyję??? ;-)))

Bardzo charakterystyczny(( blond kitka, wielki, silny, twardy jak stal)) kolo. Uwielbiam go!!! Zawsze kreował tzw. "czarne charaktery". Postrzelony, narwany, nieobliczalny, zawsze łamiący kark, nieznający litości super-sprawny zabijaka!!! ;-)))

Szkoda mi go, ponieważ gdzieś się zagubił i słuch o nim zaginął...


Lorenzo Lamas natomiast stoczył się totalnie. Gość sięgnął "aktorskiego dna". Dla niezorientowanych > Facecik gra teraz w tym gównie pt: " Moda na..." ((dalej juz wiecie jak))....


Co do "Ery VHS": Ach...to były piękne....naprawdę piękne czasy. Aż się łezka w oku kręci... Ile moje Video Kilometrów taśmy przeciagnęło to, Szok!!!



Pozdro ((choć wątpie, żeby ktoś tutaj jeszcze zaglądał))............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones