Matthias Koeberlin

7,5
80 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Koeberlin

Ja jestem całkowicie zauroczona Matthiasem... ale jak tu nie byc...mało że jest sliczny, słodki i ogółem zabójczo przystojny...to jeszcze jest doskonałym aktorem... bardzo bym chciała, żeby było więcej filmów gdzie gra główna rolę :D... "Wideo z Jezusem" oraz "Tornado" były swietne... naprawde...i odwalił w nich kawał dobrej roboty..chyba każdy to powie.. :D.. i jak go nie kochać...? a i nigdy bym nie pomyślała, że Niemcy produkują takie dobre filmy..i takich dobrych i pieknych aktorów ;P...

madziula21

Od zawsze wiadomo, że Niemcy robią bardzo dobre filmy. Jak już się za coś
wezmą, to zrobią to porządnie, a nie tylko dla pieniędzy.

madziula21

widzę tutaj coraz więcej osób, które zaczynają zauważać, jacy niesamowici są prawdziwi Niemcy. Koeberlin jest jedną z naprawdę nielicznych osób, o których mogłabym powiedziec jednocześnie 'ładny', 'przystojny' i 'pociągający'.
Jest wspaniały- nie mieszając w to jego umiejętności aktorskich, których nie jestem w stanie obiektywnie ocenić, zaślepiona innymi walorami. ;D

kamilitsa

Ten aktor jest po prostu cudowny ^^ Świetnie gra i jest taki sweetaśny :D uwielbiam to mój ulubiony aktor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones