Matthias Schoenaerts

7,8
14 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Schoenaerts

W "A little chaos" aseksualny. Z miną zbitego spaniela.
kto się zgadza?

beciami

co do aseksualności to się nie zgodzę ale co do miny zbitego spaniela owszem. Cały czas wyglądał na smutnego nawet gdy zabierali się do ''karmienia'';) swoją drogą niezła metafora. ''jesteś głodny? umieram z głodu''

Kasia_Piesik1990

Gra po prostu inaczej - to w sumie dobrze, bo czy każdy mężczyzna w filmie musi być zdobywcą? Ten jest spokojnym flegmatykiem, i wydaje mi się, że bardzo dobrze.

kanari

może przez ten sposób gry nie mogłam od niego oderwać wzroku;)

Kasia_Piesik1990

Pewnie tak jest. Jego gra jest dobra i subtelna, postać, którą gra jest idealnie wyważona i to się liczy. To dobry partner dla Kate Winslet.

kanari

co do gry to się zgodzę ale co do Kate Winslet nie. odnoszę wrażenie że on ją wręcz przytłoczył

Kasia_Piesik1990

No to w jednym się zgadzamy :D Strasznie zazdroszczę Kate, hm....

kanari

no ja też i może dlatego jestem nieobiektywna;)

Kasia_Piesik1990

:D dobrze być nieobiektywną w takim przyjemnym temacie :D

kanari

to już zależy od punktu widzenia;) ciekawe czy śpiewa... przecież wielu aktorów to potrafi;)

Kasia_Piesik1990

no dokładnie :D jakkolwiek- nie znalazłam niczego, co by wskazywało,że śpiewa. Biorąc jednak pod uwagę jego wykształcenie- z pewnością coś się z czasem pokaże. Na razie warto pooglądać jego francuskojęzyczne wywiady (jaki ciekawy akcent i młodzieńczy głos) oraz filmy z sesji zdjęciowych i krótkie etiudy- są bardzo inne od takich typowych komercyjnych.

kanari

co jak co ale oko jest na czym zawiesić i mówiąc o grze jak i ciele.. (zawstydzona)

Kasia_Piesik1990

Tak :D Dzięki Twojej opinii obejrzałam w końcu Z dala od zgiełku.

kanari

ja przy pierwszym oglądaniu miałam wrażenie że ma zbyt małą głowe w stosunku do torsu;)

Kasia_Piesik1990

Zgadzam się, też miałam takie wrażenie, ale to też wynika z ilości ubrań i ich sposobu szycia. Mnie za pierwszym razem odrzuciła ta scena z owcami.

kanari

o tej scenie wole zapomnieć wogóle była niepotrzebna

Kasia_Piesik1990

zgadzam się

beciami

ja!!!!
myslalam ze albo zacznie zaraz plakac albo podetnie sobie zyly

beciami

To czy jest aseksualny, to może stwierdzić on sam. To, że TY nie czujesz do kogoś pociągu, to nie znaczy, że ta osoba jest aseksualna. Polecam sprawdzić definicję aseksualizmu w słowniku.

masquerade__

Polecam nieco wyluzować, bo Ci majtki pękną.
Jest aseksualny w tym filmie. Nie będę się powtarzać.

beciami

a ja się powtórzę po raz kolejny: sprawdź definicję w słowniku ;)

masquerade__

Jak facet ma przy boku kobietę, to powinien ją zdobyć. A nie tak jak ten chłoptaś. Robił smutną minę przez cały film. Może aktor jest pedałem?

beciami

A może ty jesteś imbecylem myśląc, że rola aktora ma jakikolwiek wpływ czy w jakikolwiek sposób określa jego osobowość poza kamerami? Poza tym, mam wrażenie, że jeśli ktokolwiek napisałby, że jakaś aktorka jest w filmie 'aseksualna' czy 'nie do poruchania' to wywołałabyś feministyczną gównoburzę broniąc kobiety przed 'uprzedmiotowaniem'. Wyrażasz swoje opinie jako fakty 'jest aseksualny i tyle', czy naprawdę muszę ci dalej tłumaczyć, że masz jakiś kompleks czy już sama doszłaś do takiego wniosku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones