Matthias Schoenaerts

7,8
14 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthias Schoenaerts

ładniejsza wersja Putina

pepohi

sama bym na to nie wpadla, ale... gdyby Putin byl przystojny to moze by tak wygladal ;)

marajka

Mnie się wydaje podobny do Thierry Lhermitte

pepohi

Też mi to do głowy przyszło :)

pepohi

Dokładnie to samo pomyślałam podczas seansu ,, Dziewczyny z portretu " :-))

kobieta_kot

Ja również :>

kobieta_kot

hehe, to widze nie jestem sama :D Odrazu zobaczyłam go i pomyślałam że istny Putin :) !

kobieta_kot

A ja podczas "Suite François" xD
Nic jak jego młodsza wersja :)

pepohi

Właśnie chciałem umieścić post na profilu aktora. Że mógłby z powodzeniem zagrać Władimira Władimirowicza Putina kiedy był młody i był agentem KGB w NRD. Ale już ktoś to zauważył ;)

pepohi

Też miałem założyć temat. Putin jak nic. Może zrobią film
specjalnie dla niego

5ort83

Tyle, że Putin to kurdupel, a ten ma prawie 190 cm wzrostu, ale rzeczywiście pewne podobieństwo jest.

5ort83

I jeszcze jedno, Putin ma 63 lata, Matthias 38, coż ojcostwo nie jest wykluczone. ;-)

pepohi

Dokładnie. Moja pierwsza myśl po obejrzeniu zdjęć z "Dziewczyna z portretu" :P

pepohi

Oj tak! Putin z lat 80-90 jak się patrzy.

pepohi

A mi się jeszcze skojarzył z Madsem Mikkelsenem

Quistis

A ja jako ciekawostkę podam, że zagrał tą samą postać dwa razy. W filmie "Loft", w wersji belgijskiej z 2008 roku i amerykańskiej z 2014.

Quistis

W Red sparrow mówi w identyczny sposób jak Mads w Hannibalu :D

pepohi

Identyczny, po prostu sobowtór :)

pepohi

Sama się sobie dziwie, że podoba mi się sobowtór Putina ale jest bardzo sexy ;)

pepohi

podobny i to bardzo!

pepohi

facebook. com /RTnews/posts/10154456000389411

skasować spacje, ten gościu by mógł spokojnie grać Putina.

pepohi

yyy gdzie wy Putina widzicie w nim, podobni sa do siebie rownie zajebiscie jak dupa pawiana do pawia

deefunk

Hahaha robi sie ciekawie!

deefunk

Wystarczy popatrzeć na zdjęcia młodego Putina z drugiej strony nie każdy to widzi bo nie wszyscy takie rzeczy zauważają.

deefunk

Czas na wizytę u okulisty. I to dobrego.

pepohi

Putin plus Viggo Mortensen trochę, przynajmniej na zdjęciach :)

adlerxx

Jest przystojny jak cholera a Putin mu do pięt nie dorasta

obcy66001

Nie wiem, czy jest przystojny, nie znam sie na meskiej urodzie, nie potrafie wiec tego ocenic. Stwierdzilem tylko pewien stopien podobienstwa.

pepohi

Tak jest! Moja pierwsza mysl jak go zobaczylam: ''Putin!'' Z tym ze dzieki jego dobrej grze szybko udalo mi sie odseparowac te dwie postaci :)

pepohi

Sobowtór. Cały film wydawało mi się, że to Putin gra za młodu ;) Aktor dobrze zagrał, podobał mi się.

Ayu_3

No co wy z tym Putinem?

Shalimar00

Nic :)
Zobaczyłam tego aktora w czarnych włosach wczoraj w innym filmie i już Putina nie przypominał ani odrobinę ;) Także myślę, że to charakteryzacja tak go "upodobniła".

Ayu_3

W Czerwonej Jaskółce wygląda jak młody Putin (w 100%). W Kursku jak Putin, ale już trochę mniej. Zapewne przez inny kolor włosów. Ale tak w 95% jak prezydent Federacji Rosyjskiej.

pepohi

Ja też miałem pierwsze skojarzenie z Putinem, a potem z Madsem Mikkelsenem.

pepohi

Proponuję obejrzeć filmowy dorobek Matthiasa Schoenaertsa i jego wybitne kreacje (nie wspominając o MEGA urodzie), by w przyszłości nie zakładać tak durnych tematów. Putin?! No, łapy człowiekowi opadają :( Byle tylko coś dennego, ale chwytliwego na forum napisać :( Żenada.

isleena

Mi się tam żadne podobieństwo nie skojarzyło nie wiedziałem ani jednego na żywo ani drugiego tyle co w wiadomościach i w filmie ale na tej podstawie stwierdzić że są do siebie podobni??? hehe no to ja w takim razie jestem Tom Hardy tyle że o 20 kg mniej hehehehe

użytkownik usunięty
isleena

Nie przesadzaj. W Czerwonej jaskółce wyglądał jak młody Putin. Uderzająco podobny. Co pozwala zacząć snuć przypuszczenia że mogło to być celowe zagranie twórców, żeby gościa ucharakteryzować w ten sposób.

isleena

Czas na wizytę u okulisty. I to dobrego :)
Toż to Putin jak z kuriera wycięty:
https://www.filmweb.pl/person/Matthias+Schoenaerts-135875/ph...
MEGA uroda, no bez jaj - że trochę przystojniejszy od pierwowzoru, ale za jego syna może śmiało robić :) Czyli raczej twój wpis to żenada :)

pepohi

Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać to samo, ale widzę, że jest już najwyżej punktowaną przez ankietowanych odpowiedzią :D Podobne wrażenie odniosłem, oglądając Le Fidele.

pepohi

To samo pomyślałam oglądając "Czerwoną Jaskółkę" ostatnio XD

pepohi

Po prostu młodsza wersja Putina ,akurat w filmie Red Sparow to nie przypadek.

entregado66

Młody Putin szczuplejszy bez tych wypełnionych policzków i okrągłej twarzy co obecny.

pepohi

Zgadzam się,co go widzę na ekranie,to mam dwie myśli "młody Putin",albo "ładniejszy Putin"

pepohi

Eetam, weźcie przestańcie - przecież Putin jest po 1. duuuużo brzydszy i ma kompletnie inny nos, a po 2. jest konusem. A Matthias jest piękny i wysoki. :P

koto_podobna

Ale Putin to bardzo przystojny mężczyzna. Czy konus? 1,7 to chyba nie jest tak mało?

pepohi

no dokladnie, bardzo jest do neigo podobny :D

krzynu

Pewne podobieństwo da się zauważyć chociaż nie w każdym filmie. Oglądałam z nim Francuska suita i zagrał tam rewelacyjnie do tego ten mundur.

pepohi

Rolę Putina ma jak w banku - zagrałby w nim siebie :).

pepohi

W Czerwonej Jaskółce wykapany ale ogólnie przypomina mi Kapitana Amerykę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones