Max Cavalera

Massimiliano Antonio Cavalera

6,6
27 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Cavalera

człowiek, który stworzył Sepulturę i Soulflaya, dla mnie numer jeden w świecie ciężkiego grania - wokal, jaki wydobywa się z jego gardła na Chaos A.D. czy Roots to prawdziwe arcydzieło wrzasku, miażdzący i niesamowity, a przy tym świetnie korespondujący z muzyką

LORD_STEFANIUSZ

Zgadzam się w 100% MAX jest THE BEST umie grac spiewac i komponowac .
Czlowiek orkiestra

użytkownik usunięty
Nirvana_4

Fajny koleś i diablo zdolny:) Niestety nie zdołał dogadać się z pozostałymi członkami Sepultury (m.in. z bratem, co jest smutne...) i założył własny projekt - Soulfly. Zespół gra dość ciężką muzę, jest bardzo oryginalny, gdyż posiada "nie-do-podrobienia" styl Maxa Cavalery i jego fascynację rodzimą (brazylijską) kulturą. Ave Max!:)

Czytałem wywiad z nim w Metal Hammerze i podobno nakręci jakiś utwór u nas na następnej płycie Soulfly!

Kaguro

Album Conquer jako bonus DVD ma koncert ze Stodoły w Warszawie. Pozdro dla wszystkich fanów

Soulflylegion

Szkoda mi starej Sepy, ale niestety bez Maxa jej nie ma. http://topguitar.pl/newsy/artysci-newsy/biografia-maxa-cavalery-jeszcze-w-tym-ro ku/ Ciekawe co na ten temat napisze.

FelasPol

No zgadza się dobra Sepultura to do płyty Roots. Ja miałem to szczęście widzieć ich na żywca w 1996 roku w spodku to był koncert.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones