Max Riemelt

7,7
3 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Riemelt

jesli nie to szacunek,bo w sile przyciagania był swietny

Justyna_0288

Serwisy plotkarskie piszą, że zaręczył się ze swoją dziewczyną (http://en.mediamass.net/people/max-riemelt/engaged.html), a nawet, że parę dni temu wzięli "potajemny" ślub (http://en.mediamass.net/people/max-riemelt/married.html). Czy to jest prawda? Nam pozostaje tylko czekać na potwierdzenie informacji.

dodsab

Sugerując się historią opowiedzianą w wyżej wspomnianym filmie, to ani ślub ani ewentualna ciąża "wybranki" o niczym nie świadczy; )

Justyna_0288

Jako homoseksualista mogę powiedzieć że mój gejradar mówi tak :), a na pewno jest bi. Ale to tylko moje odczucia i niekoniecznie muszą mieć wiele wspólnego z prawdą.

Justyna_0288

oj jest naprawdę sporo heteroseksualnych aktorów (czy też aktorek), którzy grają osoby homoseksualne bez większych problemów
i raczej po za Polską nikogo to już nie dziwi

Justyna_0288

Zgadzam się z przedmówcą: może świetnie grać homoseksualistę, a jednocześnie być w 100% hetero.
Ale muszę powiedzieć, że głównie przez niego nie mogę do końca uwierzyć, że relacja Albrechta i Friedricha w "Napoli" to tylko "bliska przyjaźń" i "braterska miłość". Tom Schilling też ma swoje momenty (szczególnie scena z making of), ale Max... Te spojrzenia, te uśmiechy... Cholernie gejowskie.

Elles

Dzięki bogu nie jestem sama! A miałam wyrzuty sumienia, że widzę coś więcej w tak pięknej przyjaźni

Justyna_0288

Jest filmik na yt jak całuje się na jakiejś paradzie gejów i trans z tym drugim aktorem z Sense8 Brianem J.Smithem.;) Także bi jest na pewno.

canditti

To dosłownie na potrzeby serialu sense8

Konae

Trochę dziwne że na potrzeby serialu, wybrał się na paradę gejów i całował się z facetem ;)

buterfly

Gdybyś oglądał/a Sense8 to byłoby dla ciebie oczywiste, że to nie jest ani trochę dziwne ;) W Sense8 jest masa takich scen i jest to związane ścisle ze specyfiką serialu.

ali99

Ale raczej ta parda gejów to nie scena z serialu ;)

buterfly

To dokładnie jest scena z serialu.

ali99

A mogę wiedzieć z jakiego odcinka? - Bo akurat oglądałem serial jednak trochę czasu minęło, wiec widocznie zapomniałem o tej scenie ;)

buterfly

Nie wiem czy akurat tę scenę wykorzystano, ale na pewno kręcono to do odcinka 6 sezon 2 :)

ali99

A okej ;) - Może jej nie wykorzystano, dlatego z stąd moje zdziwienie ;)

ali99

nie,to nie jest scena z serialu, czytałam na niemieckim portalu że on rzeczywiście uczestniczył w paradzie gejów i całował się z filmowym partnerem po to aby okazać swoją tolerancję dla środowiska lgbt

Jola_Kot_filmweb

To prawda. Wystarczy wpisać w google Brian J. Smith & Max Riemelt kissing - Sao Paulo Gay Pride Parade 2016. Po tym zaczęły się te wszystkie podejrzenia, że może być gejem, w co szczerze wątpię. Cała sytuacja była wyreżyserowana zapewne jako reklama dla serialu w środowisku LGBT

Justyna_0288

Nie sądzę żeby był gejem,co nieco poczytałam o nim na niemieckich portalach ,on sam twierdzi że jest hetero i tutaj małe zaskoczenie- Max Riemelt ma córkę! Uważam że jest biseksualny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones