Maya Hazen

Ann Maya Hazen

6,6
160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maya Hazen
janosik_filmaniak

Ja tam wolę polki niż jakieś skośnookie :)

JestemTuIncognito

No ja również nasze najpiękniejsze kobiety ,ale jak by u nas były dla odmiany jakiejś innej nacji kobiety nie zaszkodziło by :-) bo jak narazie to to same brudasy do nas zjeżdzają dla pięknych naszych rodaczek bo przecież ekonomicznie nasz kraj dla brudasów nie jest atrakcyjny

janosik_filmaniak

Nie wiem jak u ciebie bo tu w lublinie to ciabaruchów na pęczki a jak przyjedzie jakaś laska właśnie takiej samej karnacji to straszny pasztet , choć w sumie jak się zastanowić to worek na łeb i HEJA ile fabryka dała . A wracając do tematu to masz racje japonki nie znajdziesz .

JestemTuIncognito

U mnie w mieście na szczęście jest mało arabów są 2knajpy z kebabem i to na tyle,więcej jest za to samotnych mam wracających z UK z małymi murzynkami :) Mówisz że jesteś z Lublina ziomek kiedyś poznał tam dziewczynę może będziesz kojarzył jakąś Gośkę fryzierka czarna krótkie włosy gdzieś w jakimś barze w karaoke miał kiedyś do niej numer ale zgubił telefon i razem z telefonem numery a bardzo mu się ta dziewczyna podobała a on dość często jest w waszej okolicy a nie zna jej z nazwiska kojarzysz osobę jak co to na priv pisz pozdro

janosik_filmaniak

heheh człowieku w lublinie żyje 300 tys ludzi a zakładów fryzjerskich jest ze 100 . Ale zapytam się może ktoś ogarnia ...

JestemTuIncognito

czarna że murzynka ?

JestemTuIncognito

czarne włosy krótkie :) nasza rodowita polka z góry dzięki jesteś gość do rzeczy widzę :)

JestemTuIncognito

Weź sobie jakąś śliczną Polkę w jej wieku i spytaj kogoś, która jest starsza. Tyle w temacie naszych piękności :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones