McG

Joseph McGinty Nichol

5,9
947 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby McG

Ten film to kompletny bajzel, poza niezłym początkiem (do ok. 30 min.) reszta rwie się na szwach. Powstałó bardzo kosztowne łubudu, pozbawione choćby części niezwykłej atmosfery z dwóch pierwszych części cyklu. Może lepiej niech pozostawią Terminatora już w spokoju ? No i ten Bale, niezły przecież aktor, a w tym czymś zagrał tak fatalnie, że szkoda wspominać.

użytkownik usunięty
babel1974

nieprawda, nakręcił nalepszego Terminatora i mówcie se co chcecie!

użytkownik usunięty

Najlepszego?! Może podasz jakieś argumenty, by to co napisałaś wykazywało chociaż pozory zdania mającego sens.

No tak, bo Wasze negatywne opinie są bardzo obiektywne. Nie przesadzałbym z brakiem atmosfery, według mnie klimat 1, 2 i 4-tej części jest bardzo zbliżony, a jak ktoś oczekuje wiele więcej niż efektownej nawalanki z domieszką patosu bohatera to źle film wybrał.

forza_juve

ten film miał klimat zbliżony do 1 lub 2 ? Kpisz czy o drogę pytasz . Ten nowszy terminator to gówno i na pewno daleko mu do poprzednich części

Mati_JCVD

Tak, miał, mam chyba prawo do swojej opinii, prawda? A jeżeli oczekiwałeś wspaniałego filmu to sam kpisz.

forza_juve

masz prawo owszem , ale taka prawda i nie oczekiwałem dobrego filmu bo Arnolda nie było

Najlepsza to była druga część a ta cześć to po prostu ścierwo

użytkownik usunięty

OMG O_O'

babel1974

Są takie filmy, których nie uratuje nawet dobra obsada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones