Meat Loaf

Marvin Lee Aday

7,9
3 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meat Loaf

Za tę piosenkę i niesamowity głos facet otrzymuje ode mnie 10/10!!!

Boska muzyka!!!

Meat Loaf - I would do anything for love :

And I would do anything for love,
I'd run right into hell and back,
I would do anything for love,
I'll never lie to you and thats a fact.

But I'll never forget the way you feel right now
- Oh no - no way - And I would do anything for love,
Oh I would do anything for love,
I would do anything for love,
But I wont do that, No I wont do that,

And some days it don't come easy,
And some days it don't come hard
Some days it don't come at all,
And these are the days that never end.

And some nights you breathing fire,
And some nights your carved in ice,
Some nights your like nothing I've ever seen before, or will again.

And maybe Im crazy, Oh it's crazy and it's true,
I know you can save me, no one else can save me now but you.

As long as the planets are turning,
As long as the stars are burning,
As long as your dreams are coming true - You better believe it! -

That I would do anything for love!
Oh I would do anything for love,
Oh I would do anything for love,
But I wont do that, no I wont do that...

I will do anything for love,
Anything you've been dreaming of,
But I just wont do that...

I will do anything for love,
Anything you've been dreaming of,
But I just won't do...

And some days I pray for Silence,
And some days I pray for Soul,
Some days I just pray to the God of Sex and Drums and Rock 'N' Roll.

And Maybe I'm lonely, And thats all I'm qualified to be,
There's just one and only, The one and only promise I can keep.

As long as the wheels are turning,
As long as the fires are burning,
As long as your prayers are coming true - You better believe it!

That I would do anything for love!
And you know it's true and thats a fact,
I would do anything for love!
And there'll never be no turning back -

But I'll never do it better than I do it with you,
So long - So long - And I would do anything for love,
Oh I would do anything for love,
I would do anything for love,
But I wont do that, No, No. No, I wont do that!

Girl : Will you raise me up?
Will you help me down?
Will you help get me right out of this Godforsaken town?
Will you make it all a little less cold?

Meat Loaf : I can do that!
I can do that!

Girl : Will you cater to every fantasy that I've got?
Will ya hose me down with holy water - if I get too hot - hot?
Will you take me to places that I've never known?

Meat Loaf : I can do that!
I can do that!

Girl : I know the territory - I've been around,
It'll all turn to dust and we'll all fall down,
Sooner or later you'll be screwing around.

Meat Loaf: I wont do that!
No I wont do that!

Anything for love,
But I wont do that!

TAK TA PIOSENKA JEST SWIETNA....UWIELBIAM JA!!!!!

A CO DO GŁOSU...HMM.....CUDOWNY :):):)
UWIELBIAM TEN FRAGMENT..."...And maybe Im crazy, Oh it's crazy and it's true,
I know you can save me, no one else can save me now but you..."

CALA PIOSENKA JEST BOSKA ALE TEN FRAGMENT I TO JAK ON WTEDY SPIEWA.....ZWALA Z NOG...:):):):):)

MOZE PPRZESADZAM ALE ON JEST SWIETNY....w ogole to nie miałam pojecia ze ktos taki istanieje...dopiero dzieki FORMULE w ktorej zagrał JASZCZURKE...doweidzaiłam sie o nim i zainteresowałam...jak widac opłacało sie :):)
pozdrawiam :):)

ola2304

oprócz tego Meat loaf napisał i wykonał wiele innych nawet powiedział bym leprzych piosenek takich jak np "Life is a lemon","I want my money back", czy piękna ballada "Heaven can wait"

SimPsoN_4

Oczywiście "life is a lemon and i want my money back" to jedna piosenka niestety nie ma możliwości edycji swoich postów za błąd przepraszam :}

SimPsoN_4

Co do tego, że napisał to podałeś złe przykłady, bo te tytuły, które wymieniłeś napisał Jim Steinman.Zostały napisane one specjalnie dla Meat Loaf;a lecz bez jego pomocy. Sam Meat był współautorem kilku swoich piosenek lecz niestety nie były one wielkimi hitami, chociaż dla fanów każdy utwór jest świetny. 20.10.2007 miałem okazje zobaczyć jego koncert na żywo w Lipsku i był niesamowity.

SimPsoN_4

I ultra chwytliwą piosenkę "Hot Patootie - Bless my soul" z musicalu "Rocky Horror Picture Show.
https://www.youtube.com/watch?v=pMRl55U0eDw
Tego mogę słuchać codziennie i mi się nie znudzi.

Trojden

Jak najbardziej świetne, ale...
Nie wiem czy wiesz, że w scenicznej wersji musicalu, która poprzedzała film, grał oprócz Eddiego rolę Dr. Scotta gdzie śpiewał równie świetne "Eddye's Teddy" i tu słychać jak w młodości był w stanie genialnie zaśpiewać swym głosem:
https://www.youtube.com/watch?v=qx1IQum9zjo

Jak ja bym się chciał jakieś 15 lat wcześniej urodzić :)

Choć znam tegoż człowieka z tego (i może jeszcze jakiegoś, choć tytułu nie pamiętam ;)) kawałka to z wyglądu robi całkiem miłe wrażenie, z głosu również. Ciekaw jestem kto wymyślił jego pseudo (Meat Loaf), które iście w 100% oddaje Jego posturę (Meat Loaf - klops, a człowiekowi, bez urazy, acz z Szacunkiem - Bóg kilogramów nie poskąpił). Przy okazji jedno małe pytanie - może ktoś będzie wiedział, bo mnie się (do tej pory przynajmniej) nie udało znaleść - kim jest ta kobieta śpiewająca w drugiej części utworu - będę jeszcze szukał - może znajdę, jeśli jednak komuś wiadomo i zechciałby zaspokoić moją próżną ciekawość - będę serdecznie dŹwięczny :D

cOOba

Witam! Jego pseudo wymyślił jego ojciec gdy Meat był jeszcze mały (jest kilka wersji powstania tego pseudo min. trener lub koledzy ze szkoły, o których mówił Meat, ale w swej autobiografi "Meat Loaf: To Hell and Back" wyznaje że to jednak jego ojciec to wymyślił). Natomiast jeśli chodzi o dziewczynę z utworu "I'd lie for you (and that's the truth)" jest to Patti Russo, lecz nie występuje ona w teledysku. Pozdrawiam!

cOOba

Witam mam pytanko znalazles moze imie i nazwisko kobiety, ktora grala w teledysku meatloaf, bo tez mnie interesuje z gory dzieki pozdrawiam

leonik_24

Jeżeli chodzi Ci o teledysk "I'd anything for love (but I won't do that), to modelka, która tam grała nazywa się Dana Patrick

szakal88

piękne dzięki szakalu, bardzo mi pomogłeś pozdrawiam!!!

szakal88

do szakala: mam jeszcze małą prośbę, może wiesz gdzie znaleźć jakąś stronę z informacjami na temat tej pani: w jakich filmach lub teledyskach jeszcze grała lub stronkę z jej zdjęciami z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

leonik_24

prawdopodobnie zadanie awykonalne, bo ktoś kiedyś wiem, że szukał ale z marnym skutkiem

cOOba

Jeśli chodzi o kobietę która śpiewała to Lorraine Crosby pseudonim Mrs Loud. Pozdrawiam fanów

Mam dwa pytania. Czy to była piosenka do jakiegoś filmu? I drugie - jak się nazywa ta dziewczyna, co śpiewa razem z Meat Loaf?

lachus77

To nie była piosenka do żadnego filmu, chociaż w kliku później jej użyto w soundtracku. Teledysk wygląda "filmowo", bo reżyserował Michael Bay. Pytanie co do dziewczyny proszę sprecyzować, bo jeśli chodzi o dziewczynę w tej piosence odpowiedź jest kilka postów wyżej, a jeśli to pytanie ogólne o dziewczyny śpiewające z Meat Loaf'em to kilka ich było.

szakal88

Chodzi o to, jak się nazywa.

lachus77

Dziewczyna która śpiewa w "I'd do anything for love" to Lorraine Crosby aka Mrs Loud, aczkolwiek w teledysku występuje modelka Dana Patrick.

szakal88

Dzięki.

Jest MOC w tej muzyce, w teledysku, słowach, wykonaniu.
Ciekawi mnie ile kosztował teledysk jak na tamte czasy.

Olaf_Ragnarson

Biorąc pod uwagę osobę reżysera, pewnie nie mało :)

szakal88

Hmm, masz na myśli że reżyser musiał dostać dużą gażę, czy to że ten reżyser miał taki rozmach? :)

Na marginesie kopiąc w tym temacie można się zakopać po pas przynajmniej. Wielu rzeczy nie byłem świadom.

Olaf_Ragnarson

Raczej i to i to, chociaż teledyski dla Meat Loaf'a to Michael Bay kręcił zanim stał się sławny. Aczkolwiek obejrzyj sobie teledysk do kawałka "Objects in the rear view mirror may appear closer than they are"z tej samej płyty co "anytging for love" i powiedz, że ten teledysk Ci nie przypomina niektórych scen z filmu "Armaggedon"

szakal88

Nie widziałem Armaggedon, mam jakąś awersję dla tego filmu. :) Tyle lat i nie udało mi się obejrzeć. :D Może to wina Aerosmith?

Z tego co wyczytałem Bay robił jeszcze jeden teledysk w którym wystąpiła Angelina Jolie.

Co do kosztów to teledysk był długi, śmigłowiec, pojazdy, lokacje, świece i do tego fałszywa wokalistka w postaci modelki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones