Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 325 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Słabia z niej aktorka. Stworzyła tylko jedną kreacje na potrzeby komedii romantycznych i cały czas na tym jedzie.

użytkownik usunięty
flying_juseppe

Skoro jest w tym dobra to niby czemu ma grac w np. horrorach? A zresztą może sama najbardziej się widzi we właśnie takich ciepłych komediach romantycznych.

flying_juseppe

flying_juseppe - prawie jak znawca filmografii Meg....
zanim się wypowiesz to chociaż poczytaj trochę o rolach Meg Ryan, już nawet nie mówię o obejrzeniu paru filmów z jej udziałem

ricardo

A ja pamiętam ją z "Doorsów", i z "promised land". To że większośc kojarzy ją tylko jako aktorkę z romantycznych komedii to także wina widzów. Idą do kina tylko na to co jest hałaśliwie promowane. Oglądam ją od wielu lat i myślę że granie w tylu komediach w jakis sposób ograniczyło jej możliwości aktorskie. Ale niewiele jest w tym jej winy. Dość już dawno została zaszufladkowana i teraz próbuje się z tej szuflady wydostać. Oby jej się udało, bo ma dużo doświadczenia w tej branży i potrafi pokazać pazur. A jeśli ktoś ocenia ją po dwóch komediach to nie ma się czym chwalić, że tylko komedyjki ogląda. Nie mówię - dobra rzecz. Ale ile można :)

użytkownik usunięty
Jorjan

Top Gun to też nie komedia romantyczna aczkolwiek nader popularny film ;p

prawie robi wielką różnice:D;)

Jorjan

Zgadzam się a do jej moim zdaniem lepszych filmów nalezą takie jaki "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" (nie jest to typowa komedia romantyczna, bardziej dramat), "Królowa ringu" - całkiem odbiega od gatunku z szufladki. Dodatkowo oczywiście nalezy wspomnieć o trillerze kryminalnym "Tatuaż"... Dla chcącego nic trudnego. Meg została zaszufladkowana, ale ktos kto lubi ta aktorke potrafi znaleźć i obejrzeć tez inne filmy z nią, bo "Szalona odwaga" czy nawet film z Crowem to nie były komedie romantyczne a zostały super zagrane... uważam ją za niezłą aktorkę, może nie jakoś fenomenalną ale jednak jest jedną z moich ulubionych :)
Też chciałabym by udało jej se wyjśc z szufladki, by więcej takie posty jak ten rozpoczynający ten temat nie miały poparcia i by sie nie pojawiały :)

ricardo

"już nawet nie mówię o obejrzeniu paru filmów z jej udziałem"
nie no coś ty ricardo, przeceniasz zdolności pana flying.. AKA Coca-Cola

flying_juseppe

nie mów mi że w MASZ WIADOMOŚĆ nie zagrałą genialnie. Podobnie zresztą jak zawsze praiwe świetny Tom Hanks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones