Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Wczoraj o godzinie 20:50 na telewizji E! leciała biografia Meg Ryan.
Czekałam na nią. Byłam okropnie zadowolona gdy przez przypadek dowiedziałam się, że zaraz będzie leciała. Ten program pokazał mi zupełnie inną, sprzeczną strone o losie Ulubienicy Ameryki. Po pierwsze: po raz pierwszy w życiu zobaczyłam jej matkę. Są podobne jak dwie krople wody. Te same gesty, ruchy, mimika twarzy i śmiech. Lecz od razu nie podobała mi się ona ponieważ dowiedziałam się, że napisała autobiografię. Pomyślałam, (wiążąc to o czym słyszałam wcześniej) że po prostu chce zarobić na swojej córce którą najpierw opuściła, a gdy stała się gwiazdą olśniło ją, że to jej pierworodna. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się to nie tak (Według Susan Jordan, ale przekonała mnie)! Nie będę tego opowiadała bo to co słyszałam ja nie potrafię przekazać... Wiem jedno. Z całego serca jej współczuje bo widze, że nie miała dobrego, godnego siebie życia. Mam nadzieję, że teraz gdy już nie jest z Dennisem i nikt nie wkrada się do jej posesji będzie inaczej i tego jej życze w te urodziny, które są dzisiaj. Więc wszystkiego najlepszego.!!!

PS; Jeszcze jedno w sprawie tego programu. Nie podobało mi się, że nawet nie wspomnieli o takich hitach w jej wykonaniu jak Narzeczona dla geniusza, Francuski pocałunek czy Miłość jak narkotyk, Miasto Aniołów i Kate i Leopold, które bardzo cenię i lubię! Polecam jednak obejrzeć ten program bo jest interesujący i odsłania inną stronę medalu. Niestey tą smutniejszą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones