Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Umie grać tylko w niewymagających komediach romantycznych i to też nie zawsze jej się udaje. Jej fenomen wydaje mi się niezrozumiały, bo umiejętności aktorskie ma naprawdę bardzo przeciętne, czy wręcz kiepskie. Zwyczajnie nie trawię jej ekranowego stylu bycia. 3/10.

Thommy

A oglądałeś "Tatuaż", "Dowód Życia", "Szalona odwaga "Kiedy mężczyzna kocha kobietę", "Czas przemian", "Krew z krwi, kość z kości", "Doors" albo "Harmider". Nie są to komedie romantyczne a jakoś i tak wypadła w nich świetnie

Sidewinder

Nie uzyskałeś odpowiedzi, więc chyba już wiesz, że kolega pewnie widział "Kate & Leopold"...5 razy ;)

Sidewinder

Oglądałem "Dowód życia" oraz "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" jak na razie z wymienionych przez ciebie filmów i w żadnym z nich nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Ja nie widzę w niej wielkiej aktorki - widzę w niej wciąż te same gesty i miny, które zmienia w zależności od sceny filmowej.
Na marginesie, są o wiele ładniejsze aktorki od niej, także te z Hollywood. No, ale to już moje zdanie.

Thommy

Ona jest dobrą aktorką nie wiem oco wam chodzi... Może nie lubie jej az tak bardzo ale ma talent aktorski

i_v_

Nie ma talentu... Ma ładną buźke która sie sprzedaje-to wszystko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones