Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 351 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Uwielbiam TĘ aktorkę - MEG jest najlepszą aktorką jaką znam...
Na pierwszym miejscu stawiam dwa filmy:
Francuski pocałunek i Miłość jak narkotyk....
Jest po prostu boska, kocham jej aktorstwo....

ulciakulcia

a ja najbardziej lubie "masz wiadomość", "bezsenność w seattle" i "miasto aniołów"

przyjaciolka

ojj tak . ;)Nic tylkO się z Tobą zgodzić ^^

ulciakulcia

tez ja bardzo lubie spox laska z niej i ten usmiech... a najbardziej lubiane przezemnie z nia filmy to "City Of Angels " , "When Harry Met Sally " ( moze stary film ale jest boski ) , "Sleepless in Seattle" , "You've got Mail " , a ten najnowszy "Against the ropes " fajny jest ale to jest bajka o boksie jak was naprawde interesuje film o boskie to the one and only jest ROCKY szczegolnie I , II to jest dopiero historia o boksie , walki z samym soba , o honor - od 0 do mistrza (samego dla siebie )

użytkownik usunięty
ulciakulcia

Póki co MIASTO ANIOŁóW, ale jeszcze sporo mam do obejrzenia :P . M.R rulezZzZzZ

Zgadzam sie, Miasto Aniołów, widzialam go chyba z 7 razy, potem Bezsennosc w Seatlle, tesh kilkakrotnie.

ulciakulcia

Miasto Aniołów, ale tak naprawdę każdy z filmów z jej udziałem jest wyjątkowy. Oczywiście mówię o tych, w których gra którąś z głównych ról. Bezsenność, Masz Wiadomość itd. itd.
Co ciekawe sporo filmów z Udziałem Meg nie kończy sie dobrze (a zwykle złośliwcy mówią, że gra w głupkowatych filmach). Miasto Aniołów czy Dowód Życia w wątkach romantycznych nie kończyły się dobrze, a w pierwszym przypadku wręcz tragicznie. Choć oczywiście jak spojrzeć na ten film dłużej to można z niegio wysnuc wiele optymistycznych lekcji:)

ulciakulcia

mi sie najbardziej podobaly "masz wiadomosc" "miasto aniolow" i "milosc jak narkotyk" =) to super aktorka

ulciakulcia

"Dowód życia" Tam wyglądała najpiękniej :)

kubagame

jjeeej..chyba jednak "Kiedy Harry poznal Sally" byl naprawde nieziemski! A Scena Kalambur(ów?:D), albo scena w tym barze (if u know what I mean xD) po prostu Mistrzostwo swiata ;d
potem Miasto Aniolow,Francuski Pocalunek,Bezssennosc...

ulciakulcia

zdecydowanie: Masz wiadomość
wspaniały film ;)

ulciakulcia

Nie mogę się niestety uważać za znawcę Jej twórczości, gdyż, jak na razie widziałem (tylko/aż ;) - niepotrzebne skreśclić) 4 filmy z Jej udziałem:

- Masz wiadomość
- Bezsenność w Seattle
- Kiedy Harry poznał Sally
- Gorąca linia (właśnie oglądam)

Mimo tego jednak, że widziałem tylko tyle (błąd do nadrobienia, koniecznie :P) mogę śmiało powiedzieć, że Meg Ryan jest w moim osobistym rankingu aktorek w zdecydowanej czołówce. Niezależnie od tego, jakie prezentuje umiejętności aktorskie u mnie jest i będzie w czołówce za urodę, uśmiech i powierzchowność :).

użytkownik usunięty
cOOba

nie widziałam wielu filmów z Meg...Ale Masz wiadomość był super :)

ulciakulcia

Mam dwa ulubione filmy z nią:
"You've got mail"
"Kate & Leopold"

Dzięki niej polubiłem komedie romantyczne:)

ulciakulcia

miasto aniołów
bezsennosc w seatle
masz wiadomosc to wszystko

użytkownik usunięty
ulciakulcia

"Flesh and Bone", bardzo lubię ten film.

The Doors!

zdecydowanie The Doors
;]

underground

Miasto aniołów
Masz wiadomość
Kiedy Harry poznał Sally
Francuski pocałunek

użytkownik usunięty
ulciakulcia

"Masz wiadomość" bardzo podobał mi się ten film widziałam go już bardzo dużo razy, ale nadal chętnie do niego wracam :D:D:D

Pozdrawiam, Agnieszka :*:*:*

ulciakulcia

"Kiedy Harry Poznał Sally" zdecydowanie najlepszy jako całość i z tego samego okresu "Promised Land", bo to w ogóle dobry film, poza tym Meg zagrała tam rolę mało zabawną.

Potem "Francuski pocałunek" (zawsze mnie bawi) i "Miasto aniołów":)

pozdrawiam :)

ulciakulcia

No więc uwielbiam:
Kiedy Harry poznał Sally
Miasto aniołów
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
the Doors
Królowa ringu

Poza tym bawią mnie:
Miłośc jak narkotyk
Francuski pocałunek

Jednak jest wiele filmów w których jej rola jest znacząca i lubię na nie zarknąć od czasu do czasu (w tym jest Kate i Leopold, Masz wiadomość i Bezsenność :))

heyusia

Tak najbardziej to:
- "Kiedy mężczyzna kocha kobietę"
- "Miłość jak narkotyk"
- "Masz wiadomość" ( choć zakończenie takie sobie ;P )

Enigma89

Hm....:
,,Kate i Leopold"
,,Francuski pocałunek"
,,Kiedy mężczyzna kocha kobietę"
,,Masz wiadomość"

89gaga

francuski pocałunek zdecydowanie the beast

ulciakulcia

"Masz wiadomość", Miasto aniołów i "Bezsenność w Seattle"

ulciakulcia

Dla mnie najlepszy film z Meg to Masz wiadomość

ulciakulcia

Lubię "miasto aniołów", "masz wiadomość" nie pogardzę nawet "francuskim pocałunkiem" :)

ulciakulcia

wspaniale zagrala w w filmie Miasto Aniolow;]

NattGD

oczwiscie Miasto Aniołów, ale nikt nie wzmienil kate i leopord...

ulciakulcia

Moje ulubione filmy z meg to:
1.Miasto Aniołów
2.Miłość jak narkotyk
3.Bezsenność w Seattle
4.W świecie kobiet
5.Kate i Leopold

i Top Gun :)

ropa86_2

"bezsennośc w Seatlle", "masz wiadomosć", "miasto aniołow", "kate i Leopold" i "francuski pocałunek". Zresztą w kazdym filmie jest wyjatkowa:)

ulciakulcia

Ja też lubię Meg ;)) sympatyczna ;) A najlepsze wg mnie filmy z nią to Miasto aniołów i Kate i Leopord...

Bounty

Zdecydowanie "Masz wiadomosc" jest moim ulubionym filmem z Meg i w ogóle ulubioną komedią romantyczną. "Miłosc jak narkotyk", "Francuski pocałunek" tez super. No i "Miasto aniołów" oraz "Narzeczona dla geniusza".

sonnchen

I zapomniałam o "Bezsennosc w Seattle" cudny...

ulciakulcia

Tak, każdy film z Meg Ryan jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zdecydowanie można ją nazwać "królową komedii romantycznych", ale w innych filmach 'dramatach' również sprawdza się świetnie. Obejrzałam:
- Masz wiadomość (mój ulubiony, ciepły, widziałam go chyba 7 razy i jeszcze mi się nie znudził, inteligentne dowcipy i te teksty z "Ojca Chrzestnego")
- Miasto Aniołów (świetny film bardzo mi się podobał, tekst o łzach i wspaniała ścieżka dźwiękowa; daje wiele do myślenie)
- Dowód życia (niesamowity, niesamowity(!) film, płakałam na końcówce, czułam nieco niedosyt romantyzmu)
- Francuski pocałunek (bardzo fajny)
- Kiedy Harry poznał Sally (należy do moich ulubionych filmów z nią i ogólnie,scena z kalamburami-świetna :) )
- Kiedy mężczyzna kocha kobietę (cudowny do kwadratu, świetny scenariusz i gra aktorska Meg)
- Gorąca linia (należy do moich ulubionych, ciepły i przyjemny, mogłabym go stale oglądać)
- Preludium miłości (świetna gra aktorska Meg, podobał mi się)
- Bezsenność w Seattle (duet z Tomem Hanksem, miły)
- Kobiety (sympatyczny)
- Kate i Leopold (przyjemny do oglądania)

Meg to moja ulubiona aktorka, a moja symatia do niej narodziła się po filmie "Masz wiadomość".

Poza tym mam zamiar obejrzeć filmy:
-Umowa
-Narzeczona dla geniusza
-Miłość jak narkotyk
-Joe vs. wulkan
I inne z jej udziałem

ulciakulcia

1. Miłość jak narkotyk
2. Szalona odwaga (choc tu w zasadzie epizod)
3. Masz wiadomość
4. Kiedy mężczyzna kocha kobietę
...

ulciakulcia

"Bezsenność w Seattle", "Interkosmos", "Uzbrojeni i niebezpieczni"

ABEL

Zdecydowanie "W świecie kobiet", "Miasto aniołów" zawsze płacze kiedy te zielone jabłka spadają na jezdnie i "Bezsenność w Seattle"

dominika1092

"Masz wiadomośc" oraz "Kate i Leopold" :)

XIX_wieczna_Dama

+Kate i Leopold+ oraz +Miasto Aniolow+ /za krotko napisalam)=

ulciakulcia

,,Kate i Leopold"
,,Miasto Aniołów"
,,Harmider"
,,Szalona Odwaga"

ulciakulcia

ja oglądałam PRAWIE WSZYSTKIE filmy z jej udziałem i wszystkie mi się podobały :P jak np. Szalona Odwaga miasto aniołów masz wiadomość wszystkie są super :*

ulciakulcia

'masz wiadomość' :D z przeboskim Tomem Hanksem świetnie :D

ulciakulcia

Ja uwielbiam
Masz wiadomość
Miasto aniołów
Miasto Kobiet :P

ulciakulcia

nie miasto kobiet a W świecie kobiet

*przepraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones