Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Filmy z Meg są zbyt rzadko wyświetlane w polskiej TV. Tak mi się wydaje. Znykle jeden na miesiąc. Do tego jeszcze ciągle te same hity: Masz wiadomość, Miłość jak narkotyk, Szalona odwaga. A co z resztą? Starsze filmy są niby gorsze!?! Dlaczego? Jest jeszcze tyle filmów z nią których nie widziałem :(

Ronin_7

Był okres, że puszczali duzo MEG. Ostatnio mało co...
Tęskno tęskno, bo Meg to bardzo przyjemna buźka..

ursuss

hehe mialem ten sam bol ale od czego jest emule i ares teraz mam z nia wszystkie film te ktore chce i ktore mi sie podobaja ( czyli wiekszosc ) mam z nia 10 filmow na kompie :D:D wszystkie sciagniete z emula i aresa :)

Ogryz

hmm..dobra mysl z tym emule...
mam od jakiegoś czasu DC++ (podobno dobre)

nadszedł czas downloadowania :D:D:D

Ronin_7

Popieram! Chce obejrzec jej wszystkie filmy, ale nie licze na telewizje.. bardziej stawialbym na wypozyczalnie :P

cichy_14

ta.. tv suX w kolko puszczaja te same filmy z nia w tv a ja zostawie kompa na 24 h i moge miec kazdy film z nia ( emule - sa tam wszystkie , prawie wszystkie filmy z nia macie link www.osloskop.net , wpiszcie tylol filmu w wyszukiarce i ogien ) ja wszysktie scaignaolem z emula i wypas :):) teraz wlasnie cieagne when a man loves a woman :D:D - emule ruleZzZ

użytkownik usunięty
Ronin_7

Dzięks Ogryz! To dobry pomysł. Niestety póki co mam łącze prędkości modemowej, w dodatku to nie moj komp, wiec na emule szalu bym nie zrobil :P. Najwyżej zagadam z kumplem to mi ściągnie te nowsze filmy, bo maja sieć osiedlowa ... Pozdro! * Meg Ryan is number one *

spox chcesz to masz kilka moich ulubionych tytulow z nia :D

spox chcesz to masz kilka moich ulubionych tytulow z nia :D
1.misato aniolow
2. dowod zycia
3.kiedy harry poznal sally
4. bezsennosc w seattle
5, francuski pocalunek
6. masz wiadomosc
to sa moje greatest hits :P:P ( wszystkie sa na emulu :P:P:P)

Ogryz

tak wogule to uwielbiam ta aktorke od kad 1-st time ujrzalem w tv z nia filmy chyba to byl when a man loves a woman to odrazu chcialem obejrzec wszystkie filmy z nia . nie lubie filmow romantycznych ale jak ona w nich gra to cos w nich jest takeigo ze film jest boski a jak jej nie ma w romantyku to nawet go nie tykam najbardziej w niej podoba mi sie usmiech omg swietny ma i wogule fajna laska z niej :P:P:P

Ogryz

No to dokladnie tak jak ze mna. Nie przepadam za romansidlami, ale gdy gra tam Meg to co innego. Mam tu np. na mysli Miasto A., poprostu rewelka stary.. :D. Ostatnio mnie tak wzielo na Meg Ryan, ze az sie boje co bedzie dalej :P ..heh

cichy_14

hehe mi komp sie od kilku miesiecy nie wylacza non stop ciagne jakies filmy z nia mam lekka srube z na punkcie filmow z nia ale tylko lekka poprotu bardzo mi sie podobaja :D a miasto anilow to masakra jest i ta muza , przeluchaj sobie soundtracka do tego filmu megasny jest :D:D:D

Ronin_7

Spox, wiekszosc z tych ktore wymieniles widzialem - sa git. Gorzej jednak z tymi starszymi, w ktorych Meg miala tylko male rólki ( 1981 i 1983 ) - widziales te filmy ?

cichy_14

wiesz co powiem ci tak ogladales najnowzy z nia against the ropes ( krolowa ringu ) fajny film ale to jest za bardzo bajka , ja uwielbiam boks wiec wiesz jak chcez ogladnac cos o boksie to polecam rockiego film jest poprostu najlepszy jak od 0 stac sie kims ( 1,2,5 czesci ) a jesli chodz o meg to starszych filmo nie ogladalem znaczy widizlem interkosmos ale nie caly bo nie zabardzo mi sie wydawal ale flesh and bones ( krew z czegos tam ,wiesz jakcy debile to tlumacza na polski ) to slyszalem ze megasny jest probuje go scaiganc z wszystki programow jakie mam i nic :/ nie moge go nigdzie znalesc o wlasnie i zapomnialem do mojej listy best movies dodaj kiedy mezczyzna kocha kobiete tez wypas jest a jak ty znajdzesz gdzies jakis starszy film z nia na nexcie to daj link zebym mogl sobie sciagnac :D

Ogryz

Niestety tego najnowszego jeszcze nie widzialem, mowie o krolowej ringu. Z tych ostatnich to widzialem tatuaz, spoko filmik, choc wiekszosc go krytykuje mi sie spodobal - wydawalo mi sie ze tym morderca bedzie Kevin Bacon , ale to widocznie byloby za proste :P. Rokiego widzialem wszystkie czesci. O ile pamietam podobala mi sie czesc 4, jak walczyl z tym rosjaninem ... Drako... czy jakos tak :D. Interkosmos tez ogladalem i to byl chyba wlasnie pierwszy film w ktorym ujrzalem Megi :P. Kiedy mezczyzna kocha kobiete slabo pamietam bo tylko raz mialem okazje obejrzec i stosunkowo dawno, ale niedlugo do niego wroce...

cichy_14

wiesz co ci powiem ze tez mi sie podobal tatuaz a oni sie czepiaja do niego koncowka jest megasna w tym filmie i mogule caly jest spox troszq inny niz role przez nai grane ale mi sie bardzo podobal:D a ty jakei ogladales z nia filmiki?

Ogryz

Oto filmiki z Margaret :P , ktore widzialem :

Top Gun
Interkosmos
Kiedy Harry poznał Sally
Kiedy M. kocha K.
Francuski pocałunek
Miłość jak narkotyk
Masz wiadomość
Miasto Aniołów
Dowod zycia
Tatuaz

Niektore filmiki pamietam lepiej, inne gorzej . Jesli dobrze licze obejrzalem 10, a wszystkich jest okolo 30 ( 28 dokladnie ). Coż trza sie brac do roboty :D . Hehehe ale mi odbilo :P :P

cichy_14

hehe gadamy jak na czacie albo cos w ta strone :P:P bo i ty i ja jestesmy online nie lepij pogadac sobie przez e-mail czy gg :P (wyglada to jakbym cie skrecal :P:P:)

cichy_14

hehe gadamy jak na czacie albo cos w ta strone :P:P bo i ty i ja jestesmy online nie lepij pogadac sobie przez e-mail czy gg :P (wyglada to jakbym cie skrecal :P:P:)

cichy_14

o wiesz jaki ci sie na bank spodoba film z nia proof o life ( dowod zycia ) inny jest niz wszystkie nie ma happy end'u ale spoko jest tam gra z nia russel crow masakra jest film z nim piekny umysl to jeden z moich best of filmow jak go nie ogladaes to luknij sobie bo wyapss jest

Ogryz

Oj tak - proof of life - mi sie podobal a jakze. Dobrze zrobila Megi zmiana klimatu, przejscie z komedii na cos mocniejszego! Gdzies tam czytalem ze Meg na planie zawrocila troche Russelowi C. w glowie :P i przez pare miechow byli razem,,, a zreszta trudno mu sie dziwic :D. Na pieknym umysle to ja bylem w kinie, R.Crow swietnie zagral, tylko ze chyba nie dostal za te role oskara o ile dobrze kojarze. Filmik i tak znakomity ! Dobra koncze juz, ide spac, bo jak tu jutro wczesnie wstac :P. Narka Ogryz

cichy_14

no 3maj sie tez mykam bo jutro na rano mam do szkolki napsiz cos ciekwego jutro to pogadamy jeszcze :P narka

Ronin_7

Jutro ide niestety juz na uczelnie, zajecia obowiazkowe :P . Dzieki za wymiane info o Meg :)))) . No trzymaj sie ! Pozdro

cichy_14

elo wujt :D co powiesz ciekawego o meg dzis ?:P

Ogryz

heheh ! Siemano Ogryz! Jesli chodzi o Meg, to szczerze nie wiem co tam u niej.. na polskich stronkach nie ma dzialu "news" nio nio rmalnie nigdzie nie spotkalem. Jedynie co widzialem to na www.megryan.com . A z innej beczki to jutro wybieram sie do beverly hills video zapytac o te 2 pierwsze filmik z Megi . Oby mieli :P :P

cichy_14

Ogryz, masz moze na kompie piosenke "Angel" z Miasta Aniolow. Jesli tak to przeslij mi ja na mejla kidd1@wp.pl ok ? Bede wdzieczny, bo na kompie ojca nie moge uzywac programow typu direct, emule itp.

cichy_14

mam ale duza wielkosc jest bodajze 5mb to nie zmiesci sie na poczcie chyba ze podac gg to rpzez gg ci wysle , chyba ze masz duza poczte a jak chcesz miec duzo stronek o meg to wez na go goglach meg ryan i w ciul tego wyskoczy :D
niedlugo wyjda nowe filmy z nia :D
P.S i co znalazles w wypozyczalni te filmy z nia?

cichy_14

spoko wyslalem ci juz ta mp3 ale nie wiem czy doszla :P:P:P

Ogryz

Hej Ogryz ! Wiadomosc do mnie doszla ale bez zalacznika ! Najwyzej wyslij mi jeszcze raz oki... o miejsce sie nie martw mam duzą skrzynke, chyba ze masz ograniczenie wychodzącej wiadomosci 5 mega to by byl problem... Bylem w najwiekszej wypozyczalni - nie maja pierwszego i 2 filmu. Coz zostaje mi poszukiwanie w malych klitkach bo tam czasami maja takie starocie. Jeszcze dzis sie przejde po okolicy liczac na szczesliwy traf :P. Poki co ogladam Top Gun, w ktorym Meg miala mala rólkę :D. Pozdro Trzymano Narks :)

cichy_14

elo ziom teraz powinno na bank dojsc te mp3 odpisz jak doszlo :D pozdro

Ogryz

Dzieki bardzo! Mam to juz na poczcie, wlasnie sciagam.. troche to zajmie bo lacze slabe ale powoli do celu :P.

cichy_14

widzisz jaki ogryz jest sympatyczny :P:P a to wszystko za sprawa meg
;d

Ogryz

Eno, chłopaki, rozpisaliście się równo na ten topic :] A ja mam takie do Was pytanko? Jak wy to robicie że Wam się te filmy ściągają :o ? Ja ściągam eDonkeyem i zwykle brakuje źródła albo jeszcze inny problem wyskakuje. Macie fajnie pod tym względem. Ja też mam małą kolekcję filmów z jej udziałem: Kiedy Harry poznał Sally, Masz wiadomość, Królowa ringu, Miłość jak narkotyk (według mnie najlepszy film z nią!!!). Reszty nie mogę z nikąd dostać. Możecie mi troszkę pomóc i podać takie pewne linki ndo filmów z nią? Byłbym bardzo wdzięczny. Mile widziany torrent :]

Ronin_7

Halo Ronin ! W sprawie sciagania filmikow z neta kontaktuj sie z Ogryzem ( pozdro ) , on tam jest wprawiony w bojach na emule :P.

Ronin_7

RONIN!!!!! z kad sciagnoles milosc ja knarkotyk ??????
P.S najlepszy z nia film to city of angels , proof of life i when harry met sally noi sleepless in seattle:D

Ronin_7

ja osobiscie wszystkie filmy z nia sciagalrem z emula www.osloskop.net wpisz tam tytul angielski najlepij i sie sciaga tylko na emulu sa stare filmy z nia nigdzie indziej nie znajdziesz wiem bo szukalem :D trast mi i odpowiedz z kad scaignoles milosc jak narkotyk ?:D:D

Ogryz

Miłość jak narkotyk kupiłem na Allegro. Też miałem problem ze ściągnięciem tego filmu. eMule mówisz...szkoda że jest takie dziwne bo mi się nie chce do żadnego serwa logować :( Dlatego używam eDonkeya który też jest bogaty w starsze filmy.

Ronin_7

ronin ale jak ja z niego ciagne to nic mi nie chce isc wogule sie nie rusza z mijsca transfer zawsze jest 0 na starsze filmy ty trez tak masz?

Ogryz

To zależy. Czasem coś się ściąga ale zwykle tego nie kończy bo zawsze brakuje źródła. Nie dziwie się z drugiej strony. Starsze filmy dla niektórych ludzi zawalają tylko miejsce na dysku dlatego nikt ich nie seenduje. Czasem jednak można coś znaleść...

Ronin_7

Ogryz mam propozycję. Jakbyś miał czas do napisz do mnie maila z nr gg. Adres: ronin1986@o2.pl

użytkownik usunięty
Ronin_7

Zgadzam się ztym, że wiele filmów z Meg jest pomijanych w polskiej TV

Ja rówież się zgadzam. Choć ostatnio to nawet się troche poprawili.
Mam nadzieję, że może niedługo puszczą takie filmy z nią co ja nie oglądałam tj.
Joe kontra wulkan
Zmarły w chcwili przybycia
Preludium miłości
Narzeczona dla geniusza
Gorąca linia

A tak przy okazji...
JAK SIĘ ŚCIĄGA NA EMULE?!! BO MI COŚ NIE IDZIE;\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones