Megadeth

powrót do forum osoby Megadeth

Zaczynam własnie przygodę z tym zespołem, i peirwsze utwory które mi wpadły w ucho, to a Tout Le Monde, Trust, i Paranoid.
Bardzo bym prosił o poodanie tytułów ich utworów bardzo przybliżonych klimatem i przesłaniem co a tout le Monde
Dziękuję

cezarywi

powinno się słuchać płytami a nie kawałkami. Jeśli chodzi o płyty to najlepsza jest Rust In Peace

WhiteJedi

Słuchałem płytami... z Rust... mam holy wars i hangar 18 jak narazie... Najbardziej lubię Youthansie chyba....

cezarywi

Kolega dobrze Ci mówi: "Rust in peace" - najlepszy IMHO, słuchaj albumami.

W ogóle postać Mustaine'a jest o wiele bardziej bardziej barwna niż np. Hetfielda, Urlicha i Hammetta razem wziętych.
Ponadto powinno się tym trzem panom serdecznie podziękować, że się wypieli na kolegę i dali mu kopa w dupę.
Bo gdyby nie to nie byłoby Megadeth, quia Dave by się zaćpał lub nie miał odpowiedniej motywacji do działania.

ZSGifMan

IMO, Countdown To Extiction jest najlepszy. ^^

"W ogóle postać Mustaine'a jest o wiele bardziej bardziej barwna niż np. Hetfielda, Urlicha i Hammetta razem wziętych."

Oprócz barwy głosu i włosów, to nie powiedziałbym, że Mustaine jest barwną postacią. No ale skoro tak twierdzisz, to okej. ^^

Ziomaletto

" Oprócz barwy głosu i włosów "
- nie miałem na myśli rzecz jasna wyglądu zewnętrznego, tylko co przeżył, kim był i co robił w młodości.

Poszukaj, poczytaj, zmienisz zdanie.

cezarywi

Endgame rulez!

WhiteJedi

Dobrze prawisz wodzu, za to wioski Ci nie spalimy, ale fajkę (w pokoju;) czemu nie...?

:[]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones