Megan FoxI

Megan Denise Fox

7,2
12 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Megan Fox

Niewiem jak komus moze sie podobac tak wulgarna uroda to naprawde trzeba nie miec za grosz gustu nawet tego złego :)

NIETRAWIE_Megan_Fox

Wulgarność w jej wydaniu jest seksi :D

NIETRAWIE_Megan_Fox

Słaba prowokacja szkoda poruszać taki temat

NIETRAWIE_Megan_Fox

Nie jestem zagorzałym fanem Megan Fox, ale już po nicku widać że dyskusja z tobą będzie bezsensu http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc&list=FLDIdaB2rpVxaCBeczwHItLw&index=4

NIETRAWIE_Megan_Fox

No dokładnie, biedna Megan Fox, jak ona może co dzień patrzeć na siebie w lustrze xD

Pantegram

Na pewno ubolewa nad swoim brakiem gustu... "Och, mój Boże, jestem taka wulgarna! Wiedziałeś, jak się tworzy kusicielkę" xDDD

NIETRAWIE_Megan_Fox

Odette Annable i Amber Heard oceniłeś na 10/10 a mają równie wulgarną urodę ! wytykasz innym brak gustu a samemu robisz to samo !

tomucho77

Tomucho- obrońca uciśnionej ;)

klaczek20

Jak zwykle :-)

tomucho77

To zabawne, zwłaszcza, że Odette Annable i Megan Fox sa często porównywane. Uważa sie, że mają ten sam bądź zblizony typ urody...
Lubie obydwie i tym bardziej nie rozumiem dawania jednej 10/10 a drugiej okazywanie jawnej nienawiści...

użytkownik usunięty
tomucho77

Amber nie :) ona ma bardzo delikatną i dziewczęcą urodę sarny

NIETRAWIE_Megan_Fox

nie, lepsze nudziary w blond włosach z uśmiechem od ucha do ucha tarmoszące się w różowym bikini wśród małych szczeniaczków, strach dzisiejszych mężczyzn przed seksualnymi, pięknymi kobietami doprowadza mnie do rozpaczy.

NIETRAWIE_Megan_Fox

Nie wiem czy wiesz, ale masz błąd ortograficzny w nicku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones