Melissa Joan Hart

Melissa Joan Catherine Hart

7,2
1 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa Joan Hart

W Sabinie... wygląda troche grubo !! Co wy na to ??

Erin_Ulmer

Czy grubo to nie wiem, trochę mocne słowo, powiedzmy, że nie ma filigranowej figury :). Ale lubię ją taką jaka jest.

Erin_Ulmer

Nie wygląda wcale tak grubo a nawet jeśli komus się tak wydaje to dobrze że juz nie pokazują samych chudych babek w tej telewizji

Erin_Ulmer

Może nie jest gruba, ale ma ogromny tyłek, co nie znaczy, że jest brzydka... podobno facetów to kręci ;>

LadyCzikita

Zależy jakich facetów ;), ja ogólnie wolę nieduże pupcie ^^. A co do samego wyglądu Sabriny, to nie rzuciło mi się w oczy żeby była gruba, ot dziewczyna o normalnej budowie ciała :) (mi się podoba).

Erin_Ulmer

Kamera dodaje parę kilogramów ;]





Dzwoneczek16

Taką ma budowę ciała, niska i krępa, natury nie oszukasz. Ale i tak wygląda super:)

Dzwoneczek16

to duzo tych kamer ja filmowalo

Erin_Ulmer

Moim zdaniem jest (raczej była) fajna. Nie lubię wieszaków.

Erin_Ulmer

wyglada najzupelniej normalnie

Erin_Ulmer

jakby byla chudsza to by byla kosciotrupem, podobalo mi sie ze miala troche cialka ale niebyla gruba, roztyla sie prawdopodobnie po ciazy, wtedy mozna bylo powiedziec tak o niej

Zywiec20

W żadnym wypadku nie wyglądała grubo! Była szczupła i wyglądała zdrowo. Czy każda aktorka ma być wychudzona? Paranoja!

Erin_Ulmer

A co my niby powinnismy na to? To prawda, nie jest chudzielcem, ale co z tego tak naprawde? Swoje uwagi zachowuje dla siebie, po co to az wypisywac na forum??

Erin_Ulmer

jesteś nienormalna. ona ma NORMALNĄ figurę. NORMALNĄ. poza tym kamera dodaje z 5 kg jak nie więcej. WEŹ SIĘ ZASTANÓW CO TY PIE*DOLISZ. Ja nie wiem, może propagujmy kości i skórę, bo widac, że tobie autorko postu brakuje takich kościotrupów, ajk adziewczyna wygląda normalnie, normalne BMI ma to źle! Weź wstań od komputera, podejdz do framugi i uderz. czy dla ciebie szkielet jest wystarczająco chudy czy tez nei?

Eryniae

Ej no ; D To było dwa lata temu, autorka dojrzała... tak myślę. : )

Erin_Ulmer

pojęcie "grubo " jest względne ,więc nie wiem o co te spory ...
Dla mnie wyglądała jak najbardziej normalnie

Heidi666

Wyobraź sobie że jesteś Melissa Joan Hart i czytasz ten cały shit. Do wszystkich wyżej,zakompleksione internetowa stwory. Może wrzucicie swoje zdjęcia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones