Melissa McCarthyI

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McCarthy

... zastanówcie się trochę. Kto by grał role grubych, zabawnych ludzi?
Jest moda na chude aktorki, bo dobrze wyglądają na ekranie. Ale grubsi aktorzy też są potrzebni w filmie. Zwłaszcza, gdy
są tak charyzmatyczni, jak ona.

maniekskrzynka

grube zabawne hmmm w jej przypadku gruba nędza złodziej tożsamości i gorący towar to nędza aż boli w oczy już o jej aktorstwie nie wspominając
od kiedy to grube jest zabawne

maniekskrzynka

wyobraźcie sobie wszystkich pięknych ładnych cukierkowych ludzi czy świat nie byłby nudny nie dla każdego maska jest najważniejsza dla niektórych piękno wewnętrzne jest ważniejsze i zaraz się posypią komentarze że pewnie jestem pryszczatym trollem podobnym do kwasi modo a właśnie nie jestem ładny a może nawet przystojny w tym wypadku tej aktorki talent jest ważniejszy niż uroda paris hilton lub naszej dody po prostu lubię tą aktorkę każdy lubi co innego mi się podobają normalne zdrowe nie koniecznie piękne dziewczyny ważne żeby były naturalne i nie wstydziły się swoich wad bo każdy je ma

użytkownik usunięty
piotr242

Mnie nie obchodzi jak wygląda, bo to tylko jej sprawa i nikomu nic do tego. Za to wszystkie jej role to identyczne głupie i wredne chamki. I to mi przeszkadza. Czy naprawdę nie mogą jej obsadzić w innej roli dla odmiany, czy ma na to wpływ jej "charyzma"?

maniekskrzynka

Dla mnie ta aktorka jest naprawdę urokliwa. Widziałam tylko Mike i Molly, nie znam innych jej ról, więc ciężko mi ocenić całokształt, ale w roli Molly jest fantastyczna, moim zdaniem. A tusza jej tylko pasuje, buzie ma naprawdę śliczną i sympatyczną. Uwielbiam jej śmiech, jest słodki :) Nie zgodzę się z tym, że tylko szczupłe aktorki dobrze wyglądają na ekranie, Melissa pasuje tam jak ulał. Ale, jak mówiłam, znam ją tylko z jednej roli, więc tylko na jej podstawie oceniam aktorkę.

maniekskrzynka

Ja tam lubię grube kobiety, a ona mi się naprawdę podoba.
Co do jej gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, ale wyjątkowo irytowała mnie w roli w filmie Druhny. Najbardziej podobała mi się w filmie Złodziej tożsamości, zagrała według mnie znakomicie.

wojtekt8pl

Chodzi mi o to, że teatr, telewizja i kino byłoby nudne, gdyby pokazywano tylko piękne postacie. Przecież musi być odzwierciedlenie w rzeczywistości - różni ludzie chodzą po świecie: piękni i brzydcy; grubi i chudzi; niscy i wysocy; z krzywymi nosami i z prostymi :).
Nie ma co się czepiać wyglądu. Ma postać do zagrania, więc ją gra :)

maniekskrzynka

Ależ ja się nie czepiam, a wręcz przeciwnie.
Tu masz rację - byłoby nudno.

maniekskrzynka

Ona próbuje być śmieszna na siłę i to wnerwia najbardziej gra jedną miną.Wnerwiająca w każdym filmie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones