Melissa McCarthyI

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McCarthy

zagra kiedyś w jakimś ambitnym filmie i dostanie Oscara. Do tej pory grywa głównie w jakichś głupkowatych komediach. Moim zdaniem jest niedoceniana.

SuperWho

prawda

SuperWho

wydaje mi się, że jest niedoceniana z powodu tuszy, w hollywood nikt nie traktuje takich aktorek poważnie i boją się im dawać rolę inne od komediowych

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Milten68

Trochę za bardzo pojechałeś. Fakt, że jest tłusta i jak na nią patrzę to za żadne pieniądze nie poszedłbym z nią do łóżka, ale w filmach to jak wygląda w połączeniu z jej "charyzmą" ma swój urok. W "Agentce" była spoko.

WielkiSzu

jaką masz stawkę?

no_noname

ła?

WielkiSzu

"za żadne pieniądze nie poszedłbym z nią do łóżka". Ciekaw jestem ile kobiety za to dają. Da się z tego wyżyć?

no_noname

Trudne pytania zadajesz.

WielkiSzu

 " za żadne pieniądze nie podszedłbym z nią do łóżka " . Ale mnie rozwaliłeś, rozbawiłeś tym tekstem 

Milten68

Trochę kultury człowieku!

azorcia27

No i za komedię dostała nominacje do Złotego Globa, można? Można.

SuperWho

jest świetna!

SuperWho

Jest niesamowita!! Jest wielka! Mimo swoich problemów życiowych i niespecjalnie atrakcyjnego wyglądu jest wciąż ? wesoła, uśmiechnięta? Jest ogromnie sympatyczna i jest dobrą aktorką (pisze scenariusze - "Tammy"). Szkoda by jej było do ambitnych, smutasowatych dramatów - lepiej wychodzi w komediach. Tylko, że komedie nie są traktowane jak filmy godne Oscarów.. Jej "głupie" komedie dają więcej do myślenia o życiu niż "głębokie", "ambitne" "dramaty psychologiczno-egzystencjalne".

SuperWho

Moim zdaniem jest gruba.

doliwaq

Jest gruba, ale z twarzy nie jest brzydka.

doliwaq

No shit sherlock?? -.-

doliwaq

Za gruba na Oscara? To nie wybory miss, aktorstwo się liczy, a nie dupa.

JednoosobowaHorda

aktorstwo się liczy ? nie, liczy się poprawność i pieniądzę.

Coguare

Poprawnie byłoby docenić osobę z nadwagą za dobre aktorstwo, szczególnie że filmy z nią zysk zazwyczaj przynoszą, więc...?

doliwaq

Mo'Nique w 2010 nie należała do najszczuplejszych, ale statuetkę zgarnęła...

waej4

Ona jest czarna ;)

SuperWho

Hmmm,chyba zbyt odważe stwierdzenie z tym Oscarem.Widziałem ją w jakiś 4 filmach i zawsze gra bardzo podobnie...

simon3333

Dzisiaj Oscary przyznaje się coraz gorszym aktorkom, więc mnie nie zdziwi nawet Oscar dla McCarthy.

marcin261287

Ogólnie pogorszył się dzisiaj poziom gry aktorskiej.To ze względu na to że aktorzy nie mają się gdzie rozwijać.Dziś większość produkcji jest dla nastolatków.

SuperWho

ona dosała już oskara

SuperWho

Melissa została troszeczkę zaszufladkowana w rolach typowo komediowych... a szkoda

SuperWho

The Nines, rola raczej dramatyczna.

SuperWho

W opisie podali wiek,wzrost,itp a gdzie waga tej pani

sentenza1

nie zmieściła się

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gaga994

Jakaś ty żałosna ..brak słów.

Vegelicious

I to na maxa jest żałosna

gaga994

Zanim cokolwiek więcej napiszesz, spójrz najpierw w lustro.

Nekromanta21456

spojrzałam i ja nie muszę nosić ubrań ze sklepu dla poszytych mam roz 38

gaga994

Zazdrość bierze widzę górę. Nie dziwi mnie to, ciężko kogoś szanować kto pomimo wagi tyle osiągnął i jest osobą powszechnie szanowaną. Osobiście uwielbiam Melissę i jej wygląd mi absolutnie nie przeszkadza, a nawet powiedziałbym że jest na swój sposób piękna, gdyż kobiety o większych rozmiarach również mogą być piękne. Trochę dystansu i wyrozumiałości.

Nekromanta21456

No nie wiem, czy notoryczne granie idiotki w głupkowatych komediach jest osiągnięciem. Costner coś osiągnął, Gibson, ale ona??? Oczu nie masz?

Sony_West

Kiepskie porównanie. Zarowno Costner jak i Gibson prócz aktorstwa są jeszcze reżyserami i to dość dobrymi, nawet gdyby aktorsko wypadali jako drewna to po drugiej stronie kamery wszystko by sobie odbili. Melissa natomiast jako reżyserka się najprawdopodobniej nie nadaje. Natomiast wielu cenionych aktorów też grało w durnych komediach. Później dostali ambitniejsze role i voilla. Oby Melissa też się doczekała. PS: Nie mam, moje oczy widząc takie wpisy same się wyłączają.

gaga994

Kogo to obchodzi jaki masz rozmiar

SuperWho

Nie troluj

SuperWho

Możesz mieć z tym rację już w tym roku :)

SuperWho

Serio wierzysz, że ktoś, kto potrafi jedynie pierdzieć i epatować najtańszym, tandetnym dowcipem, zagra w ambitnym filmie? Z choinki się urwałeś? Nie sądzisz, że jeśli ona potrafiła (posiadałą odpowiedni intelekt) by zagrać ambitną rolę, to już by to zrobiła?

Sony_West

Jim Carey jest świetnym przykładem

SuperWho

jest żenująca, nic nie ugra choćby w największym hicie dostała główną rolę.

SuperWho

I ma nominację do Oscara za "Can You Ever Forgive Me?" :)

buzzkill

Ma nominacje bo jest spasiona i ku uciesze innych spasionych coś musiała dostać. Teraz tylko w ten sposób dostaje sia oskary a nie za to jak sie gra

SuperWho

No to żeś wykrakał. Oscara co prawda nie zdobyła, bo sam film jest mocno średni.

SuperWho

Może i gra dobrze (nie znam się na tyle, by zaprzeczać), ale mi osobiście działa na nerwy. Nie wiem dlaczego, po prostu jest strasznie irytująca. Kojarzy się tylko z jakimiś kretyńskimi produkcjami.

WielkiSzu

Bo ma wygląd kretyna to gra takich produkcjach. Niestety ale IQ na tej twarzy za dużo nie ma. Jej dowcipy są zazwyczaj na poziomie Sqooby Doo. Wybitny kunszt pokazała w pogromcach duchów.

SuperWho

Zagrała. W "Mów mi Vincent" ale czapką ją nakrył zarówno Bill jak i ten mały chłopak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones