Melissa McCarthyI

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McCarthy

ale powinna zrzucić z 50 kilo...

Bad_Rain

No bo inaczej zawał gwarantowany.

karpiok23

Tu cię zmartwię. Chudzi też miewają zawały i to wcale nie rzadko. Więcej zależy nie od tuszy, a od sposobu życia.

Bad_Rain

Jej ciało.
Jej zdrowie.
Jej życie.

Nic nie powinna.
Ona jedynie tylko może.
Jeśli zechce.
Nie jeśli ktoś powie, że powinna to zrobić.

elema

Powinna a nawet musi bo niedługo wykorkuje z powodu swej nadmiernej otyłości.

karpiok23

znaleźli się dietetycy od siedmiu boleści ...

RyczPie

przyszli studenci medycyny? szkoda, że teraz siedzą w gimnazjum z zagrożeniem z biologii :) ale o tuszy, jak widać wiedzą wszystko

karpiok23

Chyba jeszcze nie widziałeś/aś naprawdę otyłych ludzi.

Bad_Rain

a ja ją właśnie lubie za jej wygląd ;]

magdamilc

podzielam Twoje zdanie


kam001

Dokładnie, niech sobie trzyma tą tusze. Jest jak Chris Farley w spódnicy i za to ją uwielbiam:)

GhostFace

:-) :-)

GhostFace

Ale Chris Farley był przynajmniej zabawny

magdamilc

Popieram. Uwielbiam ją. Fajne zobaczyć niezłą aktorkę, która wygląda normalnie, bez operacji i napompowania swojego ciała. IIeż mozna patrzeć na gwiazdki typu Jolie, Aniston, Kidman itp. Nic oczywiście do nich nie mam, ale wiecie o co chodzi :) Są filmy dla ślicznotek i dla takich co nie muszą nadrabiać wyglądem. To fajnie, że kinematografia może pomieścić tak zróżnicowanych aktorów. Detektyw Shannon Mullins w Gorący towar-zagrała rewelacyjnie :)

użytkownik usunięty
Lusinka1984

A taka dyskryminacja też mi przeszkadza, przez to że jakaś aktorka jest piękna nie docenia się jej talentu, tylko dostaje 10 gwiazdek od napalonych onanistów albo hejty od zazdrośników. Ludzie po co tak fiksujecie z powodu czyjegoś wyglądu? xD

Jakbyś dobrze doczytała to zauważyłabyś, że nikogo nie dyskryminuje. Stwierdzam fakty- chyba nie powiesz, że niektóre damy nie robia sobie botoksu czy operacji. :) Jak napisałam wyżej: filmy są dla wszystkich :)

użytkownik usunięty
Lusinka1984

Dobrze przeczytałam - a co Cię obchodzi czy ktoś sobie robi botoks, czy nie? Nie Tobie to oceniać. A jak oceniasz bez dogłębnego wgłębienia się w indywidualny przypadek, to dyskryminujesz z założenia, bo guzik wiesz. :)

a co ciebie obchodzi czy ktoś to komentuje czy nie?? Nie Tobie to oceniać. A jak oceniasz bez dogłębnego wgłębienia się w indywidualny przypadek, to dyskryminujesz z założenia, bo guzik wiesz. :) No i koniec tematu hahaha. Zacznij dziewczynko od siebie a potem zwracaj sie do ludzi :)

użytkownik usunięty
Lusinka1984

Ha, ha. Tak właśnie przypuszczałam, że dokładnie to mi odpiszesz, dobrze kombinujesz, ale nie do końca prawidłowo. ;D

Otóż ja nie osądzam - nic nigdzie takiego nie napisałam (ani zauważ nie rzucam epitetami :P). Wypowiedziałam się że mi przeszkadza tego typu dyskryminacja (bez osobistych wycieczek), bo ma prawo. Nie robię domorosłych psychoanaliz ani użytkowników FW ani aktorów. I nic nikomu do powodów zachowań, czy wyglądu danej osoby - zarówno innym, jak i... mi samej.

Pozdrawiam. :)

Heh nic nie musze kombinować koleżanko :) Elokwencja, zdolność wypowiadania się czysto i klarownie w języku polskim. Poćwiczysz I tez tak będziesz umiała :)

Również pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Lusinka1984

Oczywiście masz rację, praktyka z wiekiem przychodzi. ;)

użytkownik usunięty

A przeszkadza mi i jak napisałam ma prawo, z prostej i logicznej przyczyny - ogólnej, a nie indywidualnej.

Wszystko jest dla ludzi, więc i widzimisię internautów odnośnie życia osobistego, czy wyglądu aktora ma swoje pełnoprawne miejsce w sieci, a są nim serwisy Pudelek/Zeberka, itp.
A nie FW, tu spodziewamy się znaleźć informacje/dyskusje odnośnie filmów, poczynań/nagród danego artysty i włażenie w kompetencje innych portali to czysty spam, którym nawzajem "uszczęśliwia się" siebie na siłę, a niby z jakiej racji? :)

Mało mnie obchodzi co mówisz i myślisz.. Nawet tego nie czytam. Oszczędź sobie czasu dziewczynko. Jakoś nie mam ochoty odpisywać na te twoje farmazony. Jest tu wiele ciekawszych i mądrzejszych rzeczy do czytania- uwierz mi :) Zajmij się czymś pożytecznym.
Może powtórz materiał ze szkoły podstawowej?? hmm... a zwłaszcza : czytanie ze zrozumieniem :) No chyba, że jeszcze nie przerabiałaś :/ A na przyszłość nie zachowuj się jak oskubana kurka :) i nie naskakuj na kogoś z takimi argumentami -skoro nie masz pojęcia co kto myśli... Ajajjajajajjjj
Bedzie ci się lepiej żyło, zdrowsza bedziesz :/


Baju baju, niech ci życie lekkim będzie :)

użytkownik usunięty
Lusinka1984

"Jakoś nie mam ochoty odpisywać na te twoje farmazony", a jakoś ciągle odpisujesz. xD
(i to jakim potokiem komunałów)

P.S. Zawsze miło być nazwaną "dziewczynką", od razu poprawia się humor, dziękuję.

magdamilc

takie okrągłe aktorki też są potrzebne w kinie. ona się wpasowała.

Bad_Rain

skoro tak wyglada to pewnie dobrze jej z tym... nie przeszkadza jej to w byciu swietna aktorka wiec nie wiem o co ci chodzi... nie wszyscy ludzie musza wygladac jak modelki z victoria's secret i modele z abercrombie & fitch... -.-

Bad_Rain

to jej wybór i jeśli czuje się z tym dobrze to czemu ma się zmieniać. Jak dla mnie to właśnie jej wygląd przyciąga uwagę i sympatię :)

Bad_Rain

Jeśli dobrze czuje się w swoim ciele nie widzę potrzeby "zrzucenia 50kg". Bardzo rzadko można zaobserwować na wielkim ekranie aktorkę, która nie stała się znana dzięki urodzie, tylko wspaniałej grze aktorskiej. Uważam, że Mellisa udowodniła, że nie liczy się wygląd tylko talent.

Bad_Rain

Moze od razu 100? Bedzie wygladala jak te wszystkie kosciotrupy :D
Skoro jest jej tak dobrze jak jest, to nic nie musi.

Bad_Rain

Zrzucenie wagi na pewno by jej nie zaszkodziło, ale mowienie co ktos powienien lub nie to raczej nie do Waszych kompetencji należy, ja mysle ze ma swój czas teraz, jak widać propozycje gry dostaje, 2013 udany, 2014 tez juz jakos zaplanowany. Pewnie tez ze względu na jej charakterystyczny wygląd. Ja ją głównie pamiętam w Kochanych kłopotach i troche szkoda, ze jej ostatnie role, to wulgarne babsztyle lub oblesne prostaczki, niby smieszne, ale jednak szkoda.

Bad_Rain

Jest aktorką charakterystyczną.
Zawsze jest potrzebny ktoś do grania grubej wk*rwiającej baby.
Martin Lawrance się skończył

użytkownik usunięty
Bad_Rain

"Powinna"? A co Cię to obchodzi? Lubisz jak ludzie kompletnie Ci obcy mówią Ci co powinieneś robić? xD
Nie? Nikt nie lubi, więc nie bądź bezinteresownie wścibski i wredny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones