Melissa McCarthyI

Melissa Ann McCarthy

7,8
25 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McCarthy

nieporozumienie ze dostała nominacje...

kasiafilm

Też tak sądzę.

kasiafilm

Dlaczego nie zasłużenie? Jej rola to tak naprawdę 99% śmiesznych sytuacji w tym filmie. Nie jestem fanem tego typu filmów, ale jej rola była świetna i zabawna, a nagrody dostaje się nie tylko za ambitne rzeczy. W nominacjach jest wiele więcej nietrafionych wyborów niż nominacja za rolę drugoplanową dla Melissa McCarthy.

Ra_fix

a mi sie wydaje, że grajac w komedii ciężko dostać nominacje, osobiście gdyby to ode mnie zależało dałbym jej oscara, jestem najbardziej zachwycony z tego, ze dostała nominacje, szczerze jej gratuluje, bo zagrała świetnie :)

prix22

Jestem zaskoczony z tej nominacji, ale przyznam, że zasłużyła na nią. Nareszcie coś nietuzinkowego w Oscarach, a jej postać miała również kilka poruszających momentów w filmie.

użytkownik usunięty
gry270

Ja się z Wami zgodzę, owszem jej rola to była najlepsza rzecz w tym filmie, ale mimo wszystko, uważam, że Oscar to zbyt prestiżowa nagroda, przynajmniej tak uważałam do tej pory.

To według Ciebie jakie role zasługują na nominację? Tylko role dramatyczne i traktujące życie bardzo poważnie? Jak nie przepadam za Oskarami, bo według mnie są bardzo nie miarodajne to w tym przypadku bardzo się cieszę że wreszcie nominowany jest aktor z filmu komediowego/rozrywkowego.
Nie oglądałem jeszcze "Służących", ale coś przeczuwam że przynajmniej jedna z aktorek nominowanych zasługuje mniej na tą nominację od Melissy. Już nie długą się przekonam.

Ra_fix

Mnie również zaciekawiły Służące. Lawina nominacji dla aktorek.

gry270

własnie czytam 'słuzące' i mam takie wrazenie ze film bedzie dość słaby w porównianiu do ksiązki.

kasiafilm

mimo to i tak nie przegapię filmu,koniecznie obejrzę;)

Nie rozumiem problemu, Melissa zagrała w KOMEDI rolę KOMEDIOWĄ i spisała się świetnie, więc nominacja jak najbardziej zasłużona.

kasiafilm

zatkało mnie trochę, bo film "druhny" pomimo że dobry (chyba tez dostał nominacje za... scenariusz?) to decyzja o nominacji dla tej aktorki wydaje się być "z dupy wzięta". Była aż tak dobra, bo po siedmiu minutach po wyjściu z kina zapomniałem, że w ogóle tam grała? Cholera, chyba pójde to obejrzeć jeszcze raz, może mi się przysnęło w trakcie oskarowej gry aktorskiej...

core0309

Ja nigdy nie zapomne jak nasrała do zlewu.

Waclaw

Może za to ta nominacja?

Waclaw

To nie był zlew tylko umywalka, imbecylu.

kasiafilm

chyba największe nieporozumienie tegorocznych oscarów. jeszcze brak nominacji dla Goslonga i Fassbendera. Chociaż nie. Największym nieporozumieniem w tym roku jest nominacja Czasu wojny za najlepszy film i brak nominacji dla Idy Marcowych, zasadniczo w ogóle pominięto ten film. A moim zdaniem jak i zdaniem kilku moich znajomych to jest właśnie najlepszy film roku.

Blazej_Bernat

Mi najbardziej brakuje "Musimy porozmawiać o Kevinie", przynajmniej w 3-4 kategoriach powinien być.

kasiafilm

Też wydaje mi się, że to nieporozumienie.... już rok temu było widać że Akademia chyba sama nie wie jak powinno być tak jak kiedyś.
Nominacje do Oscara nie dostaje się za rolę, tylko za wcielenie się w nią i zagranie!
Fakt przyznaje, że ciężko jest dostać nominacje za komedie, bo zazwyczaj fabuły komedii są płytkie i mało ambitne, ale fakt są komedie gdzie aktorzy grają świetnie.
Jak dla mnie Melissa w tej roli nie powaliła, fajnie zagrała... ale nominacja do oscara lekka przesada.

kasiafilm

Właśnie obejrzałem film. Wiedziałem wcześniej o nominacji więc specjalnie zwróciłem na aktorkę uwagę. Po pierwsze jest jej za mało, żeby wyróżnić ją spośród innych. Już chyba bardziej wykazała się Byrne z rolą sztywnej jakby kij połknęła Helen. Druga rzecz to nie pokazała w tym (dość miałkim zresztą) filmie jakiegoś wyjątkowego kunsztu. Zgadzam się - decyzja o nominowaniu jej do Oscara jest niezrozumiała...

Borys_17

Dlaczego za mało? To chyba to właśnie odróżnia role drugoplanowe od pierwszoplanowych.

NickError

Moim zdaniem ona kwalifikuje się na trzeci plan albo nawet cameo apperance :)

kasiafilm

Zmartwię Cię. W przyszłym roku będzie siedziała w komisji sędziowskiej Gali Oskarowej, jeśli tylko przyjmie zaproszenie.
http://www.filmweb.pl/news/Bean%2C+Rockwell%2C+Serkis%2C+Malick+i+Kar+Wai+w%C5%9 Br%C3%B3d+nowych+cz%C5%82onk%C3%B3w+Akademii-86612

henrycze

Tak, będzie zasiadała - razem z kilkoma tysiącami innych ludzi (w tym takimi tuzami kina jak Beyonce czy Elton John). Zresztą natychmiastowe przyjmowanie do Akademii nominowanych, nawet tych, którzy na nominację nijak nie zasłużyli, to tradycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones