Mia Wasikowska

7,6
19 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Wasikowska

czy ona Wam nie przypomina Gwyneth Paltrow?

martusska_88

na tym zdjęciu może trochę... ale na ekranie nigdy nie zauważyłam podobieństwa :P

martusska_88

Tak, ja też zwróciłam uwage na to podobieństwo! ;) :) Dzisiaj byłam w kinie na "Alicji..." i w niektórych ujęciach to dosłowanie wykapana młoda Gwyneth :) :)

martusska_88

nie jest podobna. reprezentuje ten sam typ urody, co jeszcze nie oznacza, że kropka w kropkę wygląda jak Gwyneth.

Sol

"Reprezentuje ten sam typ urody..." Ciekawe stwierdzenie :)
Sam również zauważyłem to podobieństwo, szczególnie widoczne jest w scenie gdy jedzie razem z matką powozem.

martusska_88

Podobna i to bardzo w niektórych scenach w filmie

emi635

Moim zdaniem Mia w "Alicji" jest bardzo podobna do Gwyneth za czasów "Emmy". Moją uwagę przykuła, przede wszystkim, bardzo podobna mimika.

martusska_88

tez mi sie wydaje barddzo podobna do gwyneth ,

djposypkreche

Trochę podobna do Gwyneth w pierwszych scenach "Alicji", potem przypominała mi bardziej Katee Sackhoff z "Battlestara"

martusska_88

Mi przypomina Annę Torv kiedy ma długie włosy, jak np. w "Wszystko w porządku". Ale właśnie w krótkich włosach bardziej przypomina Gwyneth. Ma bardzo oryginalną urodę, raz mi się podoba a raz nie :).

użytkownik usunięty
martusska_88

a kto to jest Głynet Partroł ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones