Mia Wasikowska

7,6
19 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mia Wasikowska

wypowiedziana przez Meryl przy okazji przyjmowania nagrody Golden Globe to mega wyróżnienie

francislionel

ale ta wielka Meryl jak już tak kogoś chwali to niech chociaż nauczy się poprawnie wymawiać nazwisko danej osoby:)Aczkolwiek, tak jak wspomniałeś, pochwała z takich ust to już jak nagroda:)

francislionel

O Boże, jak ona wymówiła ,,Wasikowska". ,,Wiaskowska"?! Czy jak? Taka wielka aktorka, a ma problemy z dykcją, no proszę, proszę, nie spodziewałabym się.

Yako1997

Bez przesady... Dla Amerykana to jest trudne do wymówienia, to tak jakby Polak miał wymówić nazwisko szwedzkie albo nie wiem jakie.. Postawcie się w sytuacji Meryl

rainbowarrior

...Chyba masz rację, za ostro ją potraktowaliśmy, ale trzeba pamiętać, że Meryl grała kiedyś Polkę i z tej okazji uczyła się polskiego i jego wymowy. A zareagowaliśmy w ten sposób, bo jesteśmy Polakami, jeśli rozumiesz o co mi chodzi.

Yako1997

Rozumiem, oczywiście ;)
Niezłe sobie poradziła z polskim, z tego co widzę z linku. Ale brzmi trochę bardziej po rosyjsku, niż polsku albo mi się wydaje.

rainbowarrior

Jej bohaterka pochodziła chyba ze śląska. I też, tak mniej więcej brzmiała stara polszczyzna.

rainbowarrior

Tak brzmiała dawna polszczyzna, i chyba bohaterka Meryl pochodzi ze śląska / mazur

rainbowarrior

http://www.youtube.com/watch?v=5_yRovTM8sY&feature=related obejrzyj i zobacz jak Meryl potrafi radzić sobie z Polskim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones