Michał Żurawski

7,5
23 167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Żurawski

Jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Zwykly cham gotów na wszystko,niekolezenski,fałszywy,nerwowy. Tłumaczyć się i przepraszać teraz sobie może. Pokazal "klasę" Powiedział w jednym z wywiadów, że to program,ktory celuje w określoną grupę ludz...czy jakoś tak.Nie pamietam dokladnie jego słow,ale skrytykował tych,ktorzy wypowiadali się niekorzystnie na jego temat.Po jaką cholere bierze udział w programie,ktory sam uważa za " żałosny"???Powiedzmy sobie szczerze.Taki programy okazują prawdziwe oblicze czlowieka.Warunki ekstremalna wywołują bestię u człowieka. Michała pograzal każdy odcinek. Aktor calkiem dobry,a zachowanie...A miałam go za fajnego gościa.


blossom_3

Mi natomiast w Azji spodobał się bardzo. Dopiero po Azji zaczęłam szperać co to za aktor i teraz z radością oglądam Go w Drugiej Szansie :)

blossom_3

Ja w Azji go nie widziałem, może na szczęście. Bardziej mnie interesują jego aktorskie poczynania. Jako aktor bardzo mi się podoba.

blossom_3

on naiwna naiwna......przeciez te wszystkie azje srazje maja swoja rezyserie....podobnie jak pseudo wypowiedzi,wywiady w trakcie i po emisji.....pobudka !!

blossom_3

Twój komentarz pogrążył moje myślenie o Tobie jako o człowieku - jesteś debilem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones