Michał Czernecki

7,2
17 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Czernecki

Mam nadzieję, że jest tak samo dobry w filmie jak na deskach teatru.

Olewna

a z tym to różnie bywa
dla zainteresowanych:
"Polaroidy"
"Zaratustra"

Olewna

oj moge cie zapewnic ze jest
powiem wiecej - w teatrze jest po prostu znakomity.
jesli mialbys okazje zagladnij do tarnowskiego teatru na "czerwone komety" jego ROLA a nie jakas tam rolka to prawdziwy majstersztyk.
ten facet ma naprawde ogromny telent komediowy
sam bylem na tej komedii 3 razy
poecam

Olewna

jak wyżej: "oj moge cie zapewnic ze jest"
jestem świeżo po spektaklu "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej", w którym pan Michał był po prostu wspaniały!

youroldpat

tez go zapamietalem z tego pedziowego spektaklu
bylem rok temu i pamietam go w skąpych slipach gdzie penis mu przeswituje mniam co za widok:))
spektakl na malej scenie w slaskim
pamietam tez jego wygibasy ww tym przedstawieniu w szalu boa - marzeniach snach tytulowego pedzia , niezle to bylo:)

Olewna

jak dla mnie to bardzo udowodnił swoją wartość aktorską w jego ostatnim filmie - 'Wojna polsko-ruska'

Olewna

widziałam go tylko w teatrze telewizji, ale wystarczyło, grał Hamleta, genialnie, można obejrzeć na yt

Olewna

Przed chwilą widziałem go w krótkometrażowym "Sprawa Janusza W." i zagrał tam naprawdę świetnie. Jakoś umknęła mi jego gra w "Wojnie polsko-ruskiej" i w "Doskonałym popołudniu". Muszę zwrócić na niego uwagę bo w Sprawie mnie zachwycił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones