Michał Figurski

3,8
81 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Figurski

Nienawidzę tego palanta

użytkownik usunięty

Krytukuje disco polo bo co?
Muzyka mu nie pasuje?,bo jej wykonawcy zarobili więcej pieniędzy niż on za 50 lat?,bo jest wieśniacka?
Ja się jej nie wstydzę bo to muzyka charakterystyczna dla naszego kraju
tak samo jak dla Amerykanów country.

Nie zgadzam się. Michał Figurski ma co do tego rację. Aha, disco polo nie jest charakterystyczne dla naszego kraju, bo to "gówno" narodziło się w podczas upadku komuny, czyli dość wcześnie, no a dla Polski charakterystyczną muzyką jest muzyka ludowa, rock (lata 80) i takie tam ale napewno nie disco polo!

użytkownik usunięty
patrick_42

To Ty nie masz racji. Jaka muzyka kroluje na polskich weselach? disco-polo. My jestesmy wlasnie takim biesiadnym krajem i tak sie wszyscy kojarzymy. I rzeczywiscie wieszosc polakow slucha takie biesiadnej muzy.

Co za debil disco błysco nazywa muzyką biesiadną? hahaha. Biesiadne to są chipsy w monopolu "muzyku". Naucz się słuchać normalnej muzyki.

użytkownik usunięty
patrick_42

Niestety za bardziej "gówniane" i "wieśniackie" uważam zachowanie "stereotypowych" fanów hip hopu tzw. "dresiarzy", któży potrafią tylko zaczepiać ludzi pod blokowiskami, bez przerwy przeklinać i w dodatku są bardzo nietolerancyjni dla fanów innej muzyki a dla "długowłosych" fanów rocka szczególnie. Tego właśnie się wstydzę, tego wieśniackiego, zachowania oczywiście nie mówię tu o wszystkich fanach hip hopu ponieważ są wyjątki.
Ja disco polo się nie wstydzę bo nie mam ku temu powodu. Ilość sprzedanych płyt artystów [napewno była większa ilość sprzedanych płyt gdyby nie powstawały nielegalne kopie] świadczy o ogromnej popularności tej muzyki, która zresztą do tej pory jest popularna bo można się przy niej zabawić. Tylko że kiedyś ktoś nazwał tę muzykę "wieśniacką" ludzie się od niej odwrócili i zarzekali się że nigdy nie kupili płyt, co za bzdura !!! Pozatym jak mówiłeś wcześniej charakterystyczną muzyką dla Polski jest mózyka ludowa, owszem zresztą każdy kraj charakteryzuje się jakaś muzyką ludową [w przypadku U.S.A. jest to country], muszę ci przypomnieć jednak że disco polo w większości to nic innego jak utwory ludowe nagrane w połączeniu z syntezetarową muzyką Italo Disco.
Pozdrawiam.

Jednak autor tematu przyzna, że jeśli jakiś ,,artysta" disco polo zarabia w ch'' kasy robiąc mało ambitną muzykę, a ktoś, kto tworzy coś z klasą ledwo wiąże koniec z końcem to jest to kur''' niesprawiedliwe.
Rockerzy! Pierdolnijcie swoje gitary i zabierzcie się za disco polo!
Raperzy! Olejcie nawijke, zacznijscie śpiewać falsecikiem słodkie hity!
Jazzowcy! Nie, wam już nic nie pomoże;P.

Przy okazji poziom intelektualny obrońców dp pozostawia sporo do życzenia. Inwektywy, mnóstwo wykrzykników i chaotycznie splecionych zdań, durne oskarżenia(zazdrościsz! idź słuchać HH/techno itp.)nie wyrabiają dobrej opinii o fanach tego nurtu muzycznego.
By nie było, mam kumpla, który lubi disco polo, ale ma więcej klasy i rozumu, niż większość internetowych fanów tej muzyki.

Wiem, jak mi odpiszą
,,Co chcesz od disco polo!!! To nasza muzyka!!! Idz sobie sluchac to swoje HH!! A na weselu to przy czym sie bawisz???!!"

A weźcie się walcie z taką retoryką.

użytkownik usunięty
blackgoat

Jakie to stare, i ja to napisałem? O mój Boże wypieram się tego co napisałem, to była prowokacja :p

blackgoat

Obecnie te nasze Disco Polo w 90 % nie różni się od gówna które puszczają na Vivie czy 4funTV lub Eska TV.

każdy ma prawo krytykować to co mu się podoba. Ty go krytykujesz bo jest palantem, a jemu przynajmniej za to płacą. hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones