Michał MalinowskiI

6,2
715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Malinowski

W scenie, w której Karolak goni Sochę jadącą na rowerze przejeżdża obok nich na rowerze pewien chłopak i jestem prawie w 100% pewna, że jest to Michał :) Czy ktoś widział ten film i też miał takie wrażenie? :D

irminsoon

Mnie się wydawało że Michał grał też deskę co przepływała obok Kate Winslet kiedy dotykała tonącego Di Caprio

kaleenee

Ten sarkazm był tutaj zbyteczny. Nie mogę udowodnić, że to był on, ale tylko grzecznie zapytałam, czy ktoś też to widział.

irminsoon

Ja też właśnie jestem na prawie 100% pewna, że to był Malinowski w tej scenie :))) Specjalnie, żeby to sprawdzić, weszłam na Filmweb, bo miałam nadzieję, że nawet taki występ gościnny w filmie zostanie tutaj uwzględniony ;) Także nie tylko Ty miałaś takie wrażenie ;)

agirmor

To dobrze, bo już myślałam, że serio mi się wydawało, ale to na pewno był on, przewijałam tę scenę kilka razy i za każdym razem byłam tego pewniejsza :) A myślisz, że występuje tam specjalnie czy tak sobie przejeżdża? Bo wygląda trochę jak specjalnie, tak patrzy prosto na nich i się śmieje :)

irminsoon

Chryste Panie "A myślisz, że występuje tam specjalnie czy tak sobie przejeżdża? Bo wygląda trochę jak specjalnie, tak patrzy prosto na nich i się śmieje :)" to jest jakiś żart ? :) Nie ma takiej opcjii, żeby na planie jakiejkolwiek produkcji ktoś przejeżdżał sobie przypadkowo na rowerze, bo nawet plenery w takich sytuacjach sa zamykane :) Jak będziesz miała jeszcze podobnie bystre pytania to pytaj nie krępuj się, chętnie odpowiem :D

dziubek1991

Wybacz, że nie znam się na funkcjonowaniu planów filmowych. Nie, nie mam już więcej podobnych bystrych pytań, nie chcę ci sprawiać kłopotu, jakim jest odpowiadanie na nie.

irminsoon

Ależ to żaden kłopot, sama przyjemność :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones