Michał MalinowskiI

6,2
715 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Malinowski

Fanki będą szalały...Jak i pewnie tez za Aleksym Komorowskim

Veronica86

Haha to prawda, zajrzałam tu z ciekawości, bo w nowym serialu "Wszystko przed nami" jest trochę nowych, nieznanych twarzy. Pierwsze moje wrażenie to, że do produkcji zaangażowali dużo "ładnych ludzi" (zarówno meżczyzn jak i kobiet);p I jak wcześniej, powiedzmy za czasów "Brzyduli" fanki szalały za Bobkiem tak teraz Bobek znalazł swoich następców. Przynajmniej miło się patrzy ;) Tak na marginesie, Michał ładniejszy, Aleksy jest zbyt sztuczny i wymuskany, taki posągowy :)

wake_the_dead

Zgadzam się, Michał jest uroczy :) to na pewno też kwestia roli. Wojtek wydaje się najbardziej szczery, prawdziwy, jedna z ciekawszych postaci. Dla jago wątku oglądam czasem ten serial :)

maddict

Wojtek szczery i prawdziwy? Porusza się po planie jak kawałek deski, szkoda bo psuje tym pracę pozostałych postaci.

Ziutecki

Uważam, że gra Michała nie jest wcale tak strasznie zła, wydaje mi się, że aktorstwo wychodzi mu troszeczkę lepiej niż Aleksowy (jak oglądam Aleksego to mam wrażenie, że gra aktorska to dla niego straszny wysiłek) - zatem Michała się przyjemniej ogląda. Nie da się jednak ukryć, że oboje są nieziemsko przystojni - ciężko mi ich porównać, gdyż wydają mi się podobni pod względem urody. :) Jedyne co mnie denerwuje w Michale to jego sceny pocałunków - wydają się taaaaaaaaaakie sztywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones