Michał MalinowskiI

6,2
712 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Malinowski

Patrząc tylko i wyłącznie na urodę uważam że jest absolutnym numerem 1 w przedziale 20-
28 lat, na równi z Gierszałem. Jeżeli chodzi o aktorstwo na razie się nie wypowiada,

Dziwi mnie tylko, że tu taki mały ruch (zero napalonych nastolatek).

Ma coś pozytywnego w sobie i to mi się podoba

kaleenee

Nie.

kaleenee

Nie może być najprzystojniejszy, bo jest niski;) A nie można być przystojnym będąc niskim;)

wisienka11

181 cm to dla Ciebie niski mężczyzna?

kaleenee

w obecnych czasach dużo to nie jest, taki średni wzrost

baron666

Od 183 jest już wysoki mężczyzna.

wisienka11

Nie obchodzi mnie jaki jest akurat ten cały Malinowski, ale w Twojej wypowiedzi, "hita" palnęłaś niezłego. Po pierwsze gostek jest wysoki, a po drugie ile wzrostu mają ci wasi idealni aktorzy jak Pitt, Depp, Lautner i reszta "ideałów" z rankingów? Polecam sprawdzić i na drugi raz się zastanowić przed napisaniem jakichś bzdur :)

MartiniKS

Ooo jaki bulwers :D pewnie sam masz kompleks wzrostu, i tak - dla mnie facet, który ma 181 cm wzrostu jest niski. Sama mam 177 cm więc 181 cm to nie jest u faceta wysoki wzrost, a średni ;)

lsd_flashback

Bulwers haha? Napisała że "nie można być przystojnym będąc niskim" więc do tego się odniosłem. 181 centów u mężczyzny to wzrost wysoki a jaki jest dla Ciebie bo sama jesteś wysoka, to już odrębny temat - tak samo jak np. dla Gortata który ma 2,11 m jesteś można powiedzieć liliputem. P.S. Z kompleksem akurat nie trafiłaś bo mam 188 centów "wysokości" :)

użytkownik usunięty
wisienka11

Ujmę to tak.181 cm,to dla niektórych wysoki,dla innych średni.Na pewno nie niski,bo jeśli niski to ponad 180 cm,to średni musiałby z 190 cm,a wysoki 200 cm.średni wzrost w Polsce dla faceta to 178-180 cm,dla niektórych wystarczy ciut powyżej 180 cm,żeby był wysoki,a inni uważają że wysoki,to powinien być zdecydowanie więcej od tych 180 cm.

Aktor jest dość umięśniony,ani chudy ani gruby,taki w sam raz,przy jego budowie ciała,lepiej by wyglądał jakby miał z 186 cm,a może nawet z 191 cm,gdyby był chudy jak patyk,bez mięśni,taki wzrost byłby niemal idealny.Ale 181 to też nie tragedia.

wisienka11

Twoja dyskryminacja ze wzgledu na wzrost jest chora .

wisienka11

Nie nazwałabym mężczyzny o wzroście 181 cm niskim. A poza tym, od kiedy niski nie może być przystojny? Nie każda lubi wysokich

wisienka11

Bzdura totalna bo bycie przystojnym nie zależy od wzrostu,bo gdyby tak było Karolak byłby o niebo przystojniejszy niż Zac Efron.

kaleenee

A nie Wesołowski albo Jerzy Rogalski?

kaleenee

ze wszystkim się zgodzę oprócz tego Gierszała. bardziej podobają mi się Kamil Szeptycki i Piotr Żurawski znani z serialu "Aż po sufit" :) co prawda Żurawski ma już 30 więc nie zmieściłby się w Twoim przedziale, ale wygląda młodo jak na swój wiek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones