Michał Szewczyk

Eugeniusz Szewczyk

7,2
4 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Szewczyk

...poznać Pana Michała osobiście, ale odnosiłam cały czas wrażenie, obserwując Go tylko na ekranie telewizora, gdzie przecież przedstawiał jedynie fikcyjne postacie, że jest to rzeczywicie niezwykle sympatyczny człowiek. Tzn, że Pan Szewczyk jest albo genialnym aktorem, albo jedno i drugie, czyli i genialnym i sympatycznym aktorem, zresztą bardzo popularnym dla sobie współczesnych. Zawsze Go uwielbiałam i uwielbiam nadal, choć tak rzadko można tego aktora zobaczyć ostatnio w czymś nowym. Pozostają tylko powtórki telewizyjne, za co jestem niezmiernie wdzięczna polskiej tv, bo Michał Szewczyk to dla mnie symbol beztroskiego i bezpiecznego dzieciństwa, w którym często obok mnie pobrzmiewał właśnie Jego głos, płynący gdzieś z odbiorników, już nie wspominając o charakterystycznej twarzy, która oglądana też jakoś mile zapadała mi w pamięć...Dlatego w ogóle z chęcią wracam do dawnych filmów telewizyjnych, bo tamto pokolenie aktorskie kojarzy mi się po prostu z moim własnym życiem, a przecież byłam wtedy zaledwie dzieckiem??? Wszystkiego dobrego dla Pana Michała tą drogą. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones