Michał Tylka

7,3
152 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Michał Tylka

A może teraz pan nakręci film pod tytułem ,,Foliarz" :>

Alan_46

Właśnie obecnie wraz z Malcolmem XD przygotowuje film inspirowany pastą o wujku foliarzu

antos96

huh troche poszperałem i nigdzie nie pisze nic na ten temat :o Gdzie żeś tą nowinke znalazł?

Alan_46

Mówili o tym w audycji Malcoma w newonce radio:
https://newonce.net/epizod/mafia-wedkarska-i-poczatki-malcolma

antos96

nie wiedziałem, że ten jest od Malcolma XD, btw słaby nieumywający się do króla polskiego metahumoru Fanatyka, tak jak szczupak jest królem wód, a karasie jedzą gówno! - lepsza byłaby pasta np. o Radku fanatyku broni, oby nieekrnizowali książkowej trylogii M XD

Alan_46

na czym polega fenomen tej pasty?

PabloAbruzzi

Ogółem pasta wielu anonką sie spodobała ta pasta, później jeden z nich dla jaj wziął sobie tą paste i pozmieniał z fanatyka wętkarstwa na jakiegoś innego fanatyka oraz tam leciutko zmodyfikował tam te teksty itd, ludzie to podłapali, zaczeli robić własne pasty o fanatykach i tak plaga sie zaczeła (niektóre pasty co prawda były dobre i nawet nieco orginalniejsze, ale większość to straszne gówno, gdzie za pierwszym razem jak czytasz którąś z tych podrób wydaje sie śmieszne po czym później staje sie takim przeforsowanym gniotem im więcej trafiasz na te podróby)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones