Michał WójcikI

Paweł Michał Wójcik

6,0
272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Wójcik

Jaki skecz Ani Mru Mru Wam się najbardziej spodobał??? Piszcie

gioxD

P.S. Mi ten z Maciejem i smokiem, otwarcie supermarketu oraz jasnowidz;)

gioxD

Jasnowidz,Walka z uzależnieniami, Irlandia,Dylemat Studenta [ to było
THE BES :D], no i Państwa miasta [ chociaż trochę przynudzali xdd]

punkie_xd

Maciej i Smok, Telefon z Irlandii, Walka z uzależnieniami, Chińska restauracja, Wizyta u teścia, Cyrk, Golf !

gioxD

Ali baba i 40 rozbójników z gościnnym występem R. Górskiego.

gioxD

Maciej i Smok, Toffik, Otwarcie supermarketu

gioxD

jasne, że chińska restauracja;) jak on miał tam na imie?? zapomniłam:) hehe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gioxD

Skecze o skoczkach narciarskich: Małyszu i Hannawaldzie - mega mistrzostwo, poza tym "Otwarcie Hipermarketu" oraz "Na porodówce"- moje ulubione skecze tego kabaretu:).

gioxD

Lokomotywa i Salon tatuażu - dla mnie bomba.

gioxD

Chińska restauracja i Maciej i smok :)

gioxD

maciej ismok, otwarcie supermarketu, tofik, lokomotywa, małysz i hannawadl, cyrk, państwa miasta, operacja(wycięcie kilku narządów)
ogólnie każdy ich skecz jest genialny :)

gioxD

Uzależnienia , Ali Baba, Czerwony Kapturek,Obiad niedzielny i Wizyta u teścia - najlepsze !

gioxD

Chńska restauracja i Ali Baba to pierwsze najlepsze co mi przychodza do głowy, ale większość jest świetnych.

gioxD

Na posterunku (nowy skecz, był w programie "Czerń i biel"), Supermarket, Chińska restauracja, Golf i Jasnowidz. A i oczywiście w więzieniu ( z Pazurą) :))

gioxD

Chińska restauracja, Tofik, Król i wieśniak, Czerwony kapturek, Porodówka, Pierwszy raz, Oświadczyny, Lekarze, Sędziowie

gioxD

Jasnowidz, Salon tatuażu, Chińska restauracja, Smok, Szoping na urlopie i Biuro podróży.

gioxD

1 Panstwa miasta,
2 Salon tatuażu
3 Uzaleznienia
4 Jasnowidz
5 Doping

gioxD

Dla mnie Kodastan, chińska restauracja, lokomotywa są the best!!!
Zresztą każdy ich skecz jest świetny, a drugiego takiego jak Michał "ze świecą szukać" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones