Michał WiśniewskiI

Michał Wiśniewski

6,1
160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michał Wiśniewski

jak można jechac tak po człowieku. sorry zrobił wam coś, zgnoił kogoś, nawyzywał, zabił, okradł??? Nie, a mimo to jedziecie po nim jak po gównie. Wiśniewski robi tandetną muzykę, każdy kto ma słuch to wie o tym i nie trzeba odkrywac tu Ameryki, ale jednocześnie ten sam Wiśniewski jest naturalny w tym co robi, nie ściemnia że robi kulturę wyższego lotu, ze robi muzykę dla ludzi z gustami.On mówi jasno moja muzyka jest prosta. Mam do niego szacunek za jedno, ze osiągnął to wszystko własnymi rękoma.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LOve_tOM_2

obejrzałem i co? rozumiem że jak tobie by ktoś nawrzucał i nawyzywał to byś nawet nie odpowiedziała, tylko udawała ze to plwocina spływająca ci po twarzy to deszcz? jeżeli ktoś nie ma do niego szacunku to jakim prawem masz rządac żeby on miał szacunek do tej osoby. Oczywiście twoj wpis nie mógł obyc się bez inwektyw bo byś dostała gorączki.to zreszta świadczy o twoim niskim poziomie intelektualnym i kulturze osobistej.
Nie będę go słuchał bo dla mnie to tandeta, wolę posłuchac jazzu albo rocka. Ale mój post nie dotyczył jego muzy tylko osoby jaką jest wiśniewski. Opowiem ci pewną historię która może zmieni twój punkt widzenia.był sobie pewien chłopiec- niepełnosprawny od urodzenia, chłopak ze świadomością że nigdy nie będzie chodził, był wielkim fanem wiśniewskiego, zbierał wycinki z gazet,kupował płyty jego marzeniem było spotkac swojego idola. w końcu to się stało, spotkanie z wiśniewskim było najszczęsliwszym dniem w jego życiu. Wiesz co to oznacza? że tacy ludzie jak wisniewski są też potrzebni, chociażby po to żeby wywołac uśmiech na twarzy niepełnosprawnego chłopaka.

Clash

Popieram. Chociaż ja raczej zaliczam się do grona fanek jego muzyki, a raczej klimatu jaki tworzy, bo sam twierdzi, że nie umie śpiewać. Miałam okazję spotkać Michał osobiście kilka razy i nie uważam, żeby kiedykolwiek zachował się wobec mnie chamsko. I po raz któryś w swoim życiu chciałabym wszystkim antyfanom typu jadę-po-Wiśniewskim-z-zasady-i-broń-Boże-nie-znam-więcej-niż-5-jego-piosenek zaproponowć pójście na koncert Ich Trojga. Nie zmuszam nikogo, żeby ich słuchał, ale może to doświadczenie nauczyłoby niektórych ludzi do szacunku dla Wiśniewskiego. Jeżeli nie jako dla szeroko pojętego artysty to przynajmniej dla człowieka. Bo bez względu na umiejętność czy nieumiejętność śpiewania każdemu człowiekowi należy się szacunek i poszanowanie jego godności!

aficionada

a ja mam to w dupie ze "należy mu się szacunek", dlaczego? bo jestem zmuszony oglądać jego zasraną mordę w TV gdy przez przypadek mi sie wyświetli na ekranie, bo jestem zmuszony słyszeć jego muzykę gdy jakiś przygłup (myśląc że jest fajna) słucha ją na cały regulator.

użytkownik usunięty
Boskigrom

Napisz jeszcze że mam szanować Hitlera i Stalina...:/

Podaj mi 5 nazwisk osób zamordowanych przez lub na zlecenie Michała Wiśniewskiego. Jakąż to zbrodnię przeciwko ludzkości popełnił, żeby zaliczać go do tej samej grupy czy kategorii ludzi? Bo jeśli chcesz ja mogę Ci wytłumaczyć ilu osobom pomógł, chociaż nikt go do tego nie zmuszał.

Clash

Ha Ha ha robisz sobie siare na maxa twoim wisniewskim ic się leczyc twoja wypowiedz jest tak zenująca jak on . Biedny chlopak nie było go stac na droszy zespoł wiec słucha tego gówna i tego gnoja a Angelina Jolie pomaga a on co .. Dumm Dumm volidiot ha ha ha ha ha schade und bitte nicht schreibt wiso darum du bist schwull und nutte ....

LOve_tOM_2

a ty idź do szkoły doucz się z zakresu poprawnej pisowni, w życiu siarą to jest chyba otwieranie ust przez ciebie bo nie wypływają z nich argumenty tylko jakiś śmierdzący szit, który sprawia że wszyscy w twoim towarzystwie zastanawiają się kto puścił bąka.

LOve_tOM_2

hahaha dopiero przyjrzałem się twojemu profilowi, jedziesz po wiśniewskim (którego muzyka notabene jest tandetna to przyznaję) a tymczasem prosze bardzo zaprezetnuję forumowiczom twój wpis "Hallo mam na imię Sarah mam 18 lat uwielbiam zespół Tokio Hotel a szczególnie Toma Kaulitza".Wytłumacz mi dziewczynko czym się tandeta twojego ukochanego zespołu różni od tandety robionej rpzez wiśniewskiego. Jesteś hipokrytką czy masz dzieciaku tak głęboko osadzone klapki na oczach że niczego nie widzisz poza lalkami barbie? Jesteś beznadziejna w swoich osądach.

Clash

Popieram Cię całkowicie. Oby więcej takich ludzi jak Wiśniewski.

Clash

zauważyłem że fani tandety, najbardziej jeżdżą po innej tandecie
fani green-daya jeżdża po tokio hotel których fani z kolei jeżdzą po blogu 27 i michale wiśniewskim (chociaż jeszcze 5 lat temu słuchali zawzięcie ich troje). śmieszy mnie jak ktoś słucha piosenki X, a jak piosenka Y wchodzi na pierwsze miejsca list przebojów mówią że X to shit i że tylko debile tego słuchają :P

Clash

jeszcze się pytasz?? on przynosi wstyd Polakom!

Maarit

on przynosi wstyd Polakom!
Czym? Tym, że nie jest sztucznym kretynem włażącym w wiadomo co wszystkim, których spotka? A może tym, że ma czy miał czerwone włosy i kolczyki? Umiecie tylko gnoić kogoś, kto odniósł sukces i wygląda inaczej od reszty.Nie stać was nawet na minimum szacunku dla niego za to,że zaistniał na tym waszym tandetnym rynku muzycznym.To chyba tylko Polacy tak potrafią:p

użytkownik usunięty
Ekranizacja

zgadzam sie z autorem tematu.
muzyka mi sie osobiscie nie podoba, choc przyznaje ze jest bardzo prezbojowa i wpada w ucho.
padl tu argument ze nie lubi ktos tam widziec jego gebe w telewizji i ze jak kto puszcza jego muzyke...
az tak to drazni?
w telewizji wszystko leci mnie prawie wszyscy wkurzaja i co z tego po prostu nie ogladac i tyle.
a co do muzyki to mysle ze w wiekszosci mlodziez puszcza techno , bum bum non stopaz glowa boli, albo hip hop, ale co z tego.
wogle przyglupie te wasze argumenty (w sumie to argumentow zadnych nie widze ) gnoic kogos z blotem za takie pierdoly... wogle to nawed nie wiecie za co i po co.
tylko wyzywacie nic konkretnego przy ym nie mowiac, tak moze kazdy debil, dzieciak albo ktos kto jest za glupi zeby sie wypowiedziec na ten temat.

W punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones