Michael BayI

Michael Benjamin Bay

6,4
6 149 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Bay

widziałem dwa jego filmy - Transformers i Armageddon. Obydwa to maksymalne porażki, komercyjny syf robiony tylko dla kasy, pozbawiony wszelkiej fabuły, tonący w morzu efektów specjalnych (być może i dobrych ale i tak nie dorównujących tym z Terminatora czy Parku Jurajskiego).

1/10

tuntyip

Do tego Pearl Harbor, Wyspa, i (o dziwo niezłe choć nie prezentujące wysokiego poziomu) Bad Boys 1 i 2. Ogólnie - tandeciarz

tuntyip

widziałem wczoraj Wyspę. Całkiem dobre kino akcji, choć mogło być lepsze. Zawyżam do 2/10.

tuntyip

pewnie sam nakręciłbyś lepsze filmy..skoro jego to takie tandety, to czemu tysiące ludzi kupują je na DVD? czemu mają średnią powyżej 7? idiota..Wyspa kinem akcji? ciekawe..

Mnih

ocena na filmwebie poniżej 8 jest oceną. jeszcze cię nikt nie uświadomił. i spadaj oglądać Transformers jak to najgłębsze kino jakie przetrawić. Wyspa i jest filmem akcji a czym jak nie filmem akcji ?

tuntyip

ocena na filmwebie poniżej 8 jest oceną NISKą. cholerne literówki.

Mnih

mich, podać ci lepszych reżyserów ? proszę bardzo: Steven Spielberg, Peter Jackson, Stanley Kubrick, Francis Ford Coppola, Ridley Scott (twórca Gladiatora), James Cameron, Ang Lee, Martin Scorsese, przy nich Bay to tandeciarz i każdy się mną zgodzi.

tuntyip

skoro ocena poniżej 8 jest oceną niską, to czemu ocena 5 to OK, ocena 6 to niezły, a ocena 7 to dobry? naucz sie korzystać z tego forum, bo mamusia już ci tego nie wytłumaczy

a czy ja twierdze, ze michael bay jest najlepszym reżyserem? naucz sie czytać gówniarzu, bo niepotrzebnie robisz zamęt

dla ciebie pewnie Gladiator też jest kinem akcji :D wcale bym sie nie zdziwił, gdybyś tak myślał, bo po swoich postach w innych tematach pokazałeś jaki z ciebie znawca

a Michael bay jest lepszym reżyserem, niż połowa z tych, których wymieniłeś, a to że uważasz inaczej, to mnie akurat gówno obchodzi

Mnih

""Michael Bay jest lepszym reżyserem....."", teraz cały filmweb będzie się z ciebe śmiał.

tuntyip

buhahahahhhah ślepy?czy głupi? raczej to drugie, ale debilu przeczytaj sobie jeszcze raz moje posty, może do ciebie dotrze jakim jesteś idiotą :D
hahahah a z ciebie już dawno cały filmweb sie śmieje posrańcu <lol>

nawet na forum zmierzchu juz sie poddałeś cioto..ale nie przyznasz, że miałem racje, bo wtedy ucierpiałaby twoja duma, i honor, którego i tak nie masz.

skąd sie tacy pojebańcy biorą? jak możesz to mi odpowiedz na to pytanie, a jak nie wiesz, to zapytaj matki

Mnih

twój post podsumowuje całą twoją psychikę. Nie mam ochoty więcej z tobą prowadzić konwersacji, bo dyskusja z tobą jest waleniem grochem o ścianę.
I nie poddałem się tylko wycofałem z niewłaściwego towarzystwa.

tuntyip

uwierz mi twoje bluzgi na poziomie niedorozwiniętego 3-latka (a twój umysł jest właśnie na tym poziomie) naprawdę nie są żadną prawdą absolutną.

tuntyip

taa najłatwiej powiedzieć, że sie wycofujesz..prawda jest taka, że poległeś w walce na argumenty, a tym samym dałeś z siebie zrobić pośmiewisko..

Mnih

tak jak powiedziałem gadka z tobą nie ma sensu, do ciebie nic nie dociera. Tracę tylko czas użerając się z tobą. To jest ostatni mój post skierowany do ciebie, od tej chwili ignoruję każdą twoją wypocinę.

tuntyip

tak, tak, podniecaj się że ""ośmieszyłeś tuntyipa"". Gówno mnie to obchodzi.

tuntyip

tak, tak, podniecaj się że ""ośmieszyłeś tuntyipa"". Gówno mnie to obchodzi.

tuntyip

nie dasz rady ze mna nie dyskutować.. masz taka nature, ze musisz mieć ostatnie zdanie, nawet wtedy, kiedy już jesteś spalony..

przykre

Mnih

muszę mieć ostanie zdanie.... a kto już sobie dał spokój z dyskutowaniem na forum Zmierzchu czy Sahary ? Nie dość że przypisujesz innym swoje wady, to jeszcze przeczysz sam sobie. Jesteś żałosny.

tuntyip

dałeś sobie spokój na forum zmierzchu i sahary, bo zrobiłeś z siebie niezłe pośmiewisko, na to forum wchodzi znacznie mniej ludzi, więc pozwoliłeś sobie ciągnąć dalej dyskusje, jednak sam przed chwilą powiedziałeś, że już nie będziesz ze mną dyskutował. przeczysz sam sobie..

co tu dużo gadać, jesteś idiotą

Mnih

Mich1992, ty ośmieszasz się każdym swoim postem, a ja ośmieszam się ""dyskutując"" z tobą. Zupełnie nie rozumiem co mi strzeliło do łba żeby odpisać na twój durny temacik. To był chyba największy błąd w moim życiu (a trochę błędów popełniłem. Jako mądra osoba potrafię się do nich przyznać). A teraz ulżyj sobie pisząc 1000 postów jaki to ty jesteś intiligentny a jakim ja jestem idiotą.

tuntyip

mówisz ze ośmieszasz sie przez to ze ze mna dyskutujesz? NO TO DO CHOLERY NIE DYSKUTUJ!! to ty cały czas podkreślasz, że jestes inteligentny, dojrzały, a jeszcze teraz doszło to, że jesteś mądry :D prawda jest taka, że jesteś idiotą, i to nie są puste słowa, wystarczy przeczytać twoje wcześniejsze wypowiedzi. a największym błędem w twoim życiu było to, że założyłeś konto na FW.

kończ waść, wstydu oszczędź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones