Michael Cera

Michael Austin Cera

7,4
12 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Cera

Czytając opinie, niektórych użytkowników i czytając puste komentarze na temat Michaela postanowiłam zareagować.
Co jest z wami ludzie? Czy tylko to czy ktoś jest mega-przystojny czyni z niego dobrego aktora? Wielu jest aktorek i aktorów którzy pięknością nie grzeszą a i tak odnoszą sukcesy. A stwierdzenia, że Michael jest paskudny, albo że Jola Rutowicz jest bardziej męska od niego to nawet nie skomentuje.
Gość ma taki styl bycia, jedni są choleryczni, inni przebojowi a on jest jaki jest. Dzięki temu tak dobrze radzi sobie z rolami takich wątłych kolesi. Z resztą o czym my w ogóle mówimy? Rola to rola. To wchodzenie w inną skórę. Kto wie, może gdy wychodzi z kumplami jest amantem? To że nie ma kwadratowej szczęki o niczym nie świadczy. Rob Pattison, którym się zachwycają nastolatki i uważają za ideał męskości w rzeczywistości jest ponoć bardzo nieśmiały i wrażliwy.
Myślę, że on jeszcze zatrzęsie światem filmu, niech tylko odbije się od grania takich ciepłych kluch. (Chociaż mi on w tych rolach nie przeszkadza, jest wręcz uroczy. Częściowo uwielbiam takich nieporadków. :) )
Pozdrawiam.

Aurien

"Kto wie, może gdy wychodzi z kumplami *do klubu* jest amantem?" miało być, wybaczcie. ;p

Aurien

Również że jest dobrym aktorem, a większość użytkowników krytykuje go tylko dlatego że nie wygląda jak Patterson lub ten drugi z szkolnego musicalu Disneya.
Jestem pewny że gdyby wyglądał jak któryś z nich złego słowa by o nim nie napisali.

jetli22

Nareszcie ktoś kto mnie poparł. Dziękuje! :)

Aurien

Zgadzam się w stu procentach z założycielką tematu!

Aurien

A ja nawet nie czytam tego co napisałaś. Nie trzeba mnie uświadamiać, że jest on fajnym i dobrym aktorem :D

milk_shake

Całkowicie zgadzam się z założycielką tematu, a inne wypowiedzi użytkowników na jego temat pozostawię bez komentarzy. Jak dla mnie z każdą kolejną rolą ten koleżka jest coraz lepszy. Wszystkie filmy w których grał są świetne i mi się podobały:) Numer 1 dla mnie to: Nick i Norah

Legolas697

Nick i Norah, Rok pierwszy i Supersamiec jak dla mnie:D

Aurien

ja uważam, że jest słodki. Po prostu ma coś w sobie, co mnie rozczula ^^ mam ochotę go przytulić. Chociaż jestem zwolenniczką męskich typów, to Michael wziął w posiadanie pewną część mojego serca... Muszę przyznać, że czasem mam słabość również do takich uroczych chłopaków. ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones