Michael Cera

Michael Austin Cera

7,4
12 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Cera

Jak widze tego smeta to mnie po prostu zamula-kiepski i nudny jak flaki z olejem

hunkraven

He he nieźle choć ciut ostro to ująłeś...
Mnie w "Arrested Development" przypomina takiego muppeta...
Nie wiem czy w każdym filmie robi za takiego trochę pocieja...
(?)

hunkraven

Jak zwykle, 0 argumentów i same obelgi.
Prymityw...
W Juno zagrał świetnie rolę zwykłego wstydliwego chłopaka.

hunkraven

Racja. Każdy film z nim to porażka... taki muł z niego że aż trudno wytrzymać do końca filmu. Super był tylko "Supersamiec", Ale na pewno nie dzięki temu aktorowi !!!

Zielu2523

Nie mogłem do końca obejrzeć supersamca bo jak go widziałem to aż mdliło, nie wiem co w nim jest nie tak ale go nie lubię, jakiś taki ci.... 0 testosteronu.

MCVagina

Michael jest bardziej męski niż większość Polaczków :p

hunkraven

nie on - a ten kogo gra.. to tylko rola, ludzie! robi swoje i robi to dobrze najwidoczniej, bo gra raczej takich "zamulaczy" jak to nazwałeś..

hunkraven

Ja też gościa nie trawię.

baraqs

baaaaardzo słaby aktor z Niego, a wyglądam niestety pasuje tylko do ciepłej kluchy

sebsonn93

weszłam tu żeby napisać mniej więcej to samo. przetragiczny jest

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hunkraven

Nie podoba mi się, że ciągle gra to samo, ciągle fajtłapy albo ofiary losu. Mógłby zagrać raz żołnierza albo nie wiem, twardego polityka - wówczas jego potencjał mógłby się w pełni ujawnić.
Szkoda, że ciągle robi to samo.

kampinosek1990

ciekawe czym mialby to zagrac...musialby najpierw wlosy lonowe wyhodowac. z calej ekipy Supersamca tylko Hill powoli wychodzi na ludzi, chociaz tez mnie draznil gdziekolwiek sie nie pokazal do momentu Wilka z wall street, od kiedy zaczalem na niego patrzec nieco inaczej. Cera natomiast nie ma charyzmy i nadaje sie do rol jakie dostaje

hunkraven

a czy ty sie pokażesz smecie aby mozna cie ocenic ?

hunkraven

Taki ma być, taką ma urodę i pasuje idealnie do takich ról, to i takie gra. Jak dla mnie wszystko pasuje, takich też potrzebuje przemysł filmowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones