Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan

I pewnie większość daje mu 10 bo umarł. Lubiłam go jako aktora ale ludzie! Nic nie zmienicie podnosząc mu średnią.

Piszcie o mnie co chcecie wyraziłam tylko swoje zdanie.

Evangarden

Odradzam jakąkolwiek dysputę z agresywnym gejem o nicku dance macabre aka smoking. Nie posiada żadnej wiedzy, a swoją indolencję próbuje nieudolnie maskować chamstwem i trollingiem. Doprawdy strata czasu, moim zdaniem.
Pozdrawiam serdecznie.

użytkownik usunięty
Anaissa

No właśnie, napisz nam jeszcze raz napisać, bo pewnie nikt nie przeczytał. Daję waśnie teraz dychę Michaelowi, tylko nie wybuchnij ze złości :P

Uważaj na siebie w nocy. Znajdę cię.

Anaissa

Ja dałem 6.

Anaissa

A ja nic nie dałem

użytkownik usunięty
Anaissa

No cóż widocznie ludzie tak szanują zmarłych

Anaissa

Bo ta Anaissa tylko przystojnym daje dobre oceny i sklada im zyczenia.

mariusz87kox

Ta Tommy Lee Jones to takie ciacho że nie wiem.
A Michaelowi też bym złożyła gdyby miał.

Anaissa

Ja teraz wchodze i patrz że nie żyje ale zaskoczenie szkoda go

Anaissa

Ode mnie ma 10 już od dawna bo to świetny aktor był, poza tym zawsze go lubiłem. "Armagedon" choć to jeden z najbardziej beznadziejnych filmów, obejrzałem go tylko ze względy ja niego. Wielka szkoda, że umarł [*]

Anaissa

Daje temu aktorowi teraz 9/10 bo ideałów nie ma . . . .Szkoda tylko że tak wszechstronny aktor musi już odejść ;/ I nie ma co czepiać się ludzi którzy dają mu 10/10 . .Skąd możesz wiedzieć że nie dają tego za role filmowe i za kunszt gry ?? A że dają to teraz bo może wcześniej jakoś nie pamiętali aby znaleźć tu tego aktora i nagrodzić go subiektywną oceną ??!! Nie możesz zaraz wnioskować najgorszego . . . Ehhh będzie brakować mi tego aktora . . :(( Trudno będzie znaleźć kogoś mu podobnego :( :(

DayWalkeer

dobrze prawisz... ja natomiast nie rozumiem jednej rzeczy... umiera naprawdę dobry aktor, a ludzie wykłucają się o jego miejsce w rankingu jakby to miało jakiekolwiek znaczenie...

Kate_Sasasajkopat

Bo widzisz . .w jego wypadku to śmierć przypomniała ludziom o jego istnieniu i wiele osób przypomniało sobie o nim, tylko błedem niektórych jest to że widzą go w zawężonym polu aktorskim z 1 - 2 ról co później odbija się na ocenach ;/ Dla mnie one nie są ważne . . .ważne jest to jak dobrym aktorem ( w moim mniemaniu był)

DayWalkeer

ja chyba się klepnęłam komu odpowiadałam XD hahaha... generalnie już nie pamiętam z kim się zgadzałam... w każdym razie rażą mnie te głupkowate kłótnie o ranking, ja nigdy nie zwracam uwagi na oceny filmów a już na pewno na ranking aktorów... zbyt wielu zawistnych ludzi znajduje się na filmwwebie... i fakt był dobrym aktorem

Anaissa

świetny był i nic nie zmieni twoja wypowiedź - na szczęście !

Anaissa

Ja oglądnęłam z nim 14 produkcji filmowych i z czystym sumieniem dałam mu 9/10 już parę miesięcy temu więc może zainteresowanie jego osobą wzięło się z tego że niedawno zginął, lecz to wcale nie musi znaczyć że nie zasłużył sobie na noty 10/10 czy odrobinę niższe. Poza tym z tego co widzę sama mu dałaś 10, i nikomu nie udowodnisz teraz że nie dałaś mu tej noty dopiero po śmierci. Nie rozumiem czego tu się czepiać skoro zgadzasz się z oceną jaką Twoim zdaniem dają mu ludzie przypomniawszy sobie o nim po jego śmierci.

użytkownik usunięty
Anaissa

Dziwne, że tak bardzo Ci przeszkadza, że ludzie dają mu 10. Bo umarł? A może dlatego że lubią wielkich dobrodusznych murzynów? A w PL im ich brak.. Albo kochają "Zieloną Mile"..? A może, że po prostu zupa była za słona? Albo, że zrobili kupę z kawałkami pestek słonecznika, i są z tego powodu tak przeeeeszczęśliwi, że już ich nic nie uwiera w kichach, że wchodzą na filmweb i dają właśnie jemu 10/10? I jest +33.. Tak samo jak oni nic nie zmienią, tak i Ty nic nie zmienisz. A już na pewno nie zmienisz tego, by czyjaś śmierć nie poruszała kogoś. To chyba prywatna sprawa ludzi nieprawdaż? Mogą? Mogą. A Twój post, by tego nie zmieniać, może zauważyć co najwyżej co 100000 świr taki jak ja. i.. go obśmiać:).

Aktor z wielkiego Mik'a był bardzo dobry. Nie wybitny ale bardzo dobry. Ale ostatnio grał raczej w lipach i średniakach. Kreacji z Zielonej Mili nie powtórzył. Niemniej bardzo będzie mi go brakowało. Bardzo.

ps. Nigdy nie oceniam tutaj ludzi aktorów, reżyserów itd. Tylko filmy.
Peace

Anaissa

Nie rozumiem dlaczego chcesz wpłynąć na oceny innych. Jeśli czują że gość zasługuje na 2 to dadzą dwójke a jak na dyszke to dostanie 10 i tyle. Nie zmienisz tego w taki dziwny narzucający się sposób tak jak to że piszesz że jego średnia nic nie zmieni. Takim pisaniem tylko nie potrzebnie wywołujesz jakieś kłótnie. Duncan to specyficzny aktor, ale jedyny w swoim rodzaju. Ja nie jestem jakimś krytykiem ale w Zielonej Mili to on na mnie zrobił największe wrażenie i to nie dlatego że był dosłownie największy. Po prostu dobrze zagrał i myślę że większość mnie poprze że ta rola była jakby pisana z myślą o nim. Dodatkowo są tacy aktorzy których zapamiętuje się z jednej roli ale za to tak dobrej że pozostaje w pamięci na zawsze. Dlatego ode mnie ma 9. Wątpię że Hollywood szybko znajdzie tak charakterystycznego, charyzmatycznego i na prawdę dobrego warsztatowo aktora.

Anaissa

Masz rację Anaisso gdy żył wieszali na nim koty i jechali po nim jak po łysym koniu, a teraz gdy umarł dla tych żałosnych TROLLI Michael stał się wielkim aktorem. ŻAŁOSNE !!!

Anaissa

Tak samo było/jest w Krystyną Feldman.. tyle, że ona nagle na 1 miejsce wleciała <lol>. Taki filmweb..

Kaineko

Śmierć nie wybiera, śmierć trzeba uszanować !

tomucho77

Uszanować 10-tkami na filmwebie.. wow

Kaineko

Masz inną propozycję uszanowania jego śmierci i dorobku aktorskiego ?

tomucho77

Nie, bo ja nawet o nim nie rozmawiam o.O

Kaineko

A co teraz robisz i co robiłeś dwa posty wyżej ?

tomucho77

"jego" o.O?

tomucho77

dorobek aktorski? no weź...

jankotelegazeta23

Janku znasz znaczenie słów "dorobek aktorski" ? zagrał w 69 filmach, 22 serialach i podłożył głos do 6 gier wideo, to jest właśnie dorobek aktorski !

tomucho77

Rzeczywiście imponujący, taki Nicholson czy De Niro to przy nim aktorzy kina B.

jankotelegazeta23

Dlatego ja nie oceniam aktorów bo to jest tak, że w jednej roli odnajdą się znakomicie więc za zieloną milę mogłabym mu nawet postawić 10, ale w innym mogło mu pójść fatalnie co już by moją ocenę zmieniło. W kolejnym filmie lepiej, w innym gorzej itd, etc.

jankotelegazeta23

Żal mi ciebie każdy twój post to ironia, cynizm i ignorancja.

tomucho77

Wystarczy wymienić Taksiarza (De Niro) oraz Lot nad kukułczym gniazdem (Nicholson) i cała filmografia zielonego Duncana nie istnieje. Taka prawda.

Anaissa

e tam nie zgadzam sie z tym. smierc to najlepsza reklama i taka jest prawda. w zwiazku z tym ludzie, ktorzy goscia nie znali, maja szanse zapoznac sie z jego dorobkiem, stad przyplyw ocen. nie ma nic zlego w tym posmierntym uwielbieniu, a wrecz same zalety.

Anaissa

Tak to już jest, że po śmierci nie mówi się o kimś źle i stara się go jakoś uhonorować...w tym wypadku poprzez zwiększenie średniej...słusznie też piszesz, że to nic nie zmieni :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stanislaw_monter

... i dałeś tyle ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones