Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan
Wiencor

Czy będzie można zobaczyć jego zwłoki?

wojtek40i4

Na końcu 'Zielonej Mili'...

Szafran28

To że umiera w tym filmie to wiem, ale czy będzie można obejrzeć jego prawdziwe zwłoki?

wojtek40i4

A co taki ciekawy jesteś jak wyglądają jego zwłoki?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wojtek40i4

co za troll

lynxmr

Nie jestem trollem, choć czasem lubię poszaleć. Ale zwłoki lubię sobie pooglądać.

wojtek40i4

Spokojnie, spokojnie. Dobry lekarz i Cię wyleczą.

cross773

Chyba mamy do czynienia z nekrofilem.

cross773

Wielu ludzi takie mówienie bardzo oburza. Kiedyś o mało co nie zostałem spoliczkowany za tego typu gadanie.

cross773

Z czego mieli by mnie leczyć?

wojtek40i4

to zostań patomorfologiem. Albo nekrofilem.

wojtek40i4

Dlaczego zablokowaliście mój wpis?

jbactive

szkoda :(

olove

dokładnie wielka szkoda. Właśnie oglądam CSI NY i kogo widzę? Michaela

czarna_1987

To był już trup.

czarna_1987

Ja siedzę na Filmwebie i czytam o Duncanie, odwracam się, a w CSI Michael, niesamowite!

LucasLang

hehe nie żebym się śmiała ale uważam że to taki "dziwny" zbieg okoliczności. siedzisz i czytasz o jego śmierci przy okazji oglądając tv i nagle patrzysz w telewizor i widzisz Michaela.Szczerze to poczułam się jakoś dziwnie. Normalnie jakby ktoś mnie wkręcał. Ale schiza...

czarna_1987

No właśnie, miałem podobne wrażenie, w dodatku zrobiłem oczy, a w myślach miałem: "szok, ale jazda", ot taki prawdziwy zbieg okoliczności

LucasLang

Ja mam pecha do takich zbiegów okoliczności. Od kilku dni wyszukuję i oglądam filmy z nim, trochę poczytuję o nim, a tu artykuł o śmierci. Chyba to ja jestem jakiś trefny, bo już kilka podobnych sytuacji miałem. Nie powiem, kim się jeszcze interesuję na tą chwilę...

użytkownik usunięty
czarna_1987

Najlepszy dowód na to że w dzisiejszych czasach aktorstwo zapewnia nieśmiertelność. Umierasz a mimo to żyjesz w pamięci ludzi którzy znali cię z twoich ról.

A ja chciałbym go zapamiętać z widoku jego zwłok, a nie ról.

wojtek40i4

to chyba normalny nie jesteś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wojtek40i4

na szczęście się nie znamy.

użytkownik usunięty
jbactive

Bardzo dobry aktor...ogromna szkoda :( Czekałam na jego kolejne, świetne role.

jbactive

Szkoda takiego aktora R.I.P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones