Michael Clarke Duncan

8,7
17 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan
McLlovin

Śmierć nastąpiła w szpitalu w konsekwencji trwających od blisko dwóch miesięcy komplikacji po zawale serca.

McLlovin

O zgonie poinformowała jego partnerka. Śmierć nastąpiła w szpitalu w konsekwencji trwających od blisko dwóch miesięcy komplikacji po zawale serca.

_Mika_a

czyli sterydy

McLlovin

Zawał serca nie zawsze następuję po sterydach. Wiele jest możliwości chorób, czego skutkiem jest zawał serca.

cross773

widziałes jak wygladał

McLlovin

Powiedz to mojemu dziadkowi, który zmarł po drugim zawale serca (minęło 4 lata od śmierci). Ludzie nie zawsze sterydy mają związek z komplikacjami zdrowotnymi, ale też co się je, jak się żyje (uprawianie sportu, palenie papierosów, alkohol) itp. Więc skończcie z tymi bzdurami (zwłaszcza że nie znaliście tego aktora, a już zaczynacie oskarżać go o banie sterydów, pewnie zaraz ktoś się odezwie, że to pewnie przez narkotyki). A może miał jakąś wadę serca, która doprowadziła do śmierci? Nie wiemy. To przykre, że zmarł tak fantastyczny i charakterystyczny aktor (Pamiętam jego role z Zielonej Mili i Armageddonu). Spoczywaj w spokoju.

jkarolina20

on nie brał sterydów to bóg go obdarzył takim ciałem

McLlovin

Zawał serca to jedno, a jego komplikacje, to coś zupełnie innego. To tak jak komplikacje po zabiegu operacyjnym - sam zabieg się udaje, ale gdzieś po drodze dochodzi do komplikacji i pacjent umiera. Po zawale następuje najczęściej niewydolność serca i z tego powodu ludzie umierają. Ten aktor miał 50 kilka lat, co jest wiekiem, w którym zgony sercowe zdarzają się często.
Jest życie, jest też śmierć - najpewniejsze, co nas w życiu spotka. Bardzo mi szkoda tego człowieka, ale trzeba się z tym pogodzić. Niech spoczywa w spokoju.

McLlovin

tan facet miał dwa metry wzrostu i ważył ponad 130. Organizm po prostu czasem nie wyrabia i to nie ma ze sterydami nic wspólnego..

Fornettka

każdy koszykarz jest tak umieśniony?

McLlovin

przeszedł jakiś czas temu na wegetarianizm, jadł same organiczne produkty, myślisz, że do tego brał by sterydy?

Fornettka

a po co 50 letni facet miałby brac sterydy
brał wcześniej i one osłbiły jego serce jego rozmiary tez razczej nie pomogły

Fornettka

Można pakować na siłowni na masę, będąc na diecie wegetariańskiej.

dance_macabre

wiem, chodzi mi o to, że po prostu zaczął o siebie dbać. nie wiemy czy brał sterydy to są Wasze domysły.

Fornettka

Wystarczy, że mógł brać za młodu, gdy był biedny, a chciał zostać ochroniarzem. To się odbija w późniejszym życiu, nie trzeba brać aż do starości sterydów.

McLlovin

Jak by nie było to wielka szkoda, że zmarł. Był w porządku.

WielkiSzu

Wiecie co mi się przypomina ? Jego ostatnia kwestia z zielonej mili. Jak ktoś jest ciekawy niech poszuka ;) Bardzo mi przykro, spoczywaj w pokoju Michael.

WielkiSzu

mial on jakom rodzine? Spoczywaj w spokoju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones