Michael Clarke Duncan

8,7
17 412 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Clarke Duncan
Ewi

R.I.P.

Ewi

R.I.P John Coffey, takiego go zapamiętam.

Ewi

na co zmarł ?

specjalized

na atak serca ;c

Robertul

... konkretniej to chyba z powodu powikłań po rekonwalescencji, atak miał miejsce prawie dwa miesiące wcześniej - 13 lipca. Więcej info m.im. tutaj: http://www.imdb.com/news/ni35483831 // *naprawdę szkoda gościa, mimo że raczej nie należę do jego wielkich zwolenników, to zawsze byłem pod wrażenie jego aparycji i panowania nad swoim głosem (ten piękny, powłóczysty tembr) - tu wielki szacunek dla niego. Zaskoczyła mnie natomiast ta wiadomość choć user Maszin84 ma słuszność: to prawdopodobnie musi się tak skończyć przy TAKICH warunkach fizycznych... ale wynik 54 lata? Słabo. What's Going On? P.S. Coś niedobrego się w tym Hollywoodzie ostatnio dzieje, nie sądzicie? Praktycznie co tydzień odchodzi jakaś znamienita i zasłużona osoba. To smutne..:-(

Robertul

takie życie

Ewi

R.i.P. :(

Ewi

W takim wieku? Taki byk?

carck3r

No właśnie, co on musiał robić zeby mieć ten atak, może się zaniedbywał...:(

GalaQXus

Sęk w tym, że wielcy ludzie mają często przerost mięśnia sercowego i są bardziej narażeni na choroby serca. Widzieliście kiedyś giganta w podeszłym wieku?

Maszin84

Syn Sylvestra Stallone też najprawdopodobniej zmarł na atak serca, młody chłopak.... w moim mniemaniu to znak naszych obecnych czasów - stylu życia i związanych z nim stresów i wielu innych czynników zabójczych dla serca - przecież co chwilę słychać, że jakiś piłkarz umiera na boisku, bo mu serce stanęło...

Logan_6

pijcie dalej tajgery i inne redbule

Maszin84

Małgorzata Dydek była bardzo wysoka i też umarła na serce, była chyba krótko po 40.

Ewi

Mam do jego ról sentyment... Szkoda, ze juz nie zagra nigdzie :/

Ewi

Świetny aktor. Do tego posiadał purpurowy pas BJJ ( Brazylijskie jiu-jitsu )

Ewi

wlasnie przeczytalem szkoda a tak nie dawno ogladalem zielona mile

Ewi

szkoda chłopa, wydawał się być bardzo sympatycznym człowiekiem

Ewi

Bardzo smutna wiadomość.

Ewi

R.I.P

Ewi

Fatalna wiadomość z rana, miał jeszcze sporo życia przed sobą.

Ewi

Ale sie wkur*iłem tą wiadomością. Same fani aktorzy odchodzą w zbyt młodym wieku........

Ewi

Taki fajny facet, mógł jeszcze tyle lat przeżyć, w tylu filmach zagrać... Wielka szkoda.

Ewi

wielka szkoda :(

Agness_92

[*] wielka szkoda , bardzo dobry człowiek, swietny aktor

Ewi

R.I.P. [*]

Ewi

No dlaczego on....Dlaczego ciągle ktoś tak młodo umiera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones