Michael Fassbender

8,1
69 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Chciałem powiedzieć że oskary schodzą na psy, Micheal w tym filmie wspiął się na wyżyny swojego aktorstwa, brak nominacji to po prostu hańba i tyle !

Andros_filmweb

Niestety to się tyczy nie tylko jego. Oskary to już tylko moim skromnym zdaniem całkowita komercha i nie wiem dlaczego tyle ludzi w ogóle jeszcze zwraca na nie uwagę. Rozumiem, wazne wydarzenie ale jak dla mnie to już od dawna nie sa one wyznacznikiem dobrego aktorstwa czy też filmu.

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

w jakim filmie?

Wydaje mi się, że chodzi o film "Wstyd" . Niestety, ostatnio bywa tak, że wielką rolę odgrywają filmy amerykańskie, lub te które przeplatają w jakiś sposób historie żydowskie. Pianista - 3 oscary, Lektor - 1 oskar. W Ciemności - Nominacja. Róża - 0. Pomijając to, nominacje dostają co chwilę te same osoby. Brat Pitt 2 nominacje w tym roku, ogólnie średnio co rok. Film Hugo i jego wynalazek, czy powiedzmy Spadkobiercy nie powinny dostać oscara. Filmy nienaganne, ale nie ma głębi. Dobre filmy częściej są zauważane na Złotych Globach, niż na prestiżowych Oscarach - niestety.

czesiol

Moim zdaniem Oscary są same w sobie przereklamowane, niby najważniejsza światowa nagroda ociekająca "prestiżem" a tak naprawdę przeznaczona głównie dla filmów amerykańskich, które większą głębią nie grzeszą. Bardziej chyba chodzi o znajomości i układy niż umiejętności..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones