Michael Giacchino

7,8
8 314 ocen muzyki
powrót do forum osoby Michael Giacchino

Mam nadzieję że Pan Michael Giacchino będzie komponował muzykę do SW.

P.S CO ON ROBI NA 117 MIEJSCU!!ZASŁUGUJE NA WYŻSZĄ POZYCJE!.Zaje bisty kompozytor

killfrenzy8282

No raczej wybór pada między Williamsem a Giacchino. Jestem pewien, że obaj panowie dali by radę skomponować genialną muzykę ;)

Uknek

A jak by w dwójkę komponowali.Istny orgazm dla uszu xD

killfrenzy8282

Hm, mają odmienny styl, ale byłoby bardzo ciekawie :D.

Uknek

Ale obaj są zaje biści.Dla mnie Giacchino jest nawet lepszy niż Zimmer

killfrenzy8282

Zazwyczaj z takich duetów nie wychodzi nic specjalnego. Lepiej, żeby komponował solo.

MatiZ_3

Nie wiem jak wy ale z chęcią bym go posłuchał jak by skomponował coś do jakiegoś westernu.Mam nadzieję że 2 Oscar by był

killfrenzy8282

Williams został potwierdzony :)

killfrenzy8282

Giacchino stworzy muzykę do pierwszego spin-offy Star Wars Rogue One. Ciekawe jak się spisze, oby stworzył coś własnego zamiast kopiować motywy Williamsa. W Star Treku odwalił kawał dobrej roboty https://www.youtube.com/watch?v=a3VbUpscgOc

Gregor4567

Czytałem jeden z wywiadów. Podobno ma się wzorować właśnie na Williamsie lub złożyć mu hołd swoimi kompozycjami do Rogue One. Nie pamiętam dokładnie, bo kilka dni temu czytałem ten wywiad, ale i tak nie mogę się doczekać i filmu i muzyki skomponowanej przez Michaela Giacchino :D

killfrenzy8282

Niestety ale ost dla ROGUE ONE w moim mniemaniu okazał się spektakularną porażką. Jest to pierwszy ost tego kompozytora, który autentycznie zawiódł na całej linii.

kalamir

We wtorek idę to chociaż usłyszę jego OST :D

kalamir

Mnie tam sie podobał. Było kilka fajnych motywów, theme Rogue czy Krennica. W moich oczach a raczej uszach, Michael się spisał.

kalamir

Zmiana kompozytora nastąpiła w ostatniej chwili, więc nie miał czasu na skomponowanie czegoś naprawdę dobrego. Soundtrack nie jest słaby, ale po prostu przeciętny, a Gwiezdne Wojny przyzwyczaiły nas to muzyki na najwyższym możliwym poziomie. Rozczarował nawet Williams w epizodzie VII. Liczę, że w VIII nareszcie dostaniemy jakiś wybijający się utwór, soundtrack do Zemsty Sithów to było arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones